SVEIKO STUBURO mankštos su Džilda Valaitiene

Manksta su Dz

Mankštose didžiausias dėmesys skiriamas Stuburui, dubeniui ir dubens dugno raumenims.

2

SVEIKO STUBURO mankštų ciklas su Džilda Valaitiene

nuo spalio 7 d., pirmadieniais ir trečiadieniais, 12.00 – 13.15 val.

Kviečiame Jus į Sveiko stuburo ir dubens mankštas – pažinti ir sušildyti savo kūną, švelniais judesiais pajausti kiekvieną kūno dalelytę, ląstelę, stuburą, slankstelis po slankstelio, fascijų elastingumą, giliuosius raumenis, diafragmą, sąnarius, kaulus, fascijas.

Nors šiose mankštose didžiausias dėmesys bus skiriamas Stuburui, dubeniui ir dubens dugno raumenims, kurie tampriai yra susieti su kūno giliaisiais raumenimis, mankštinsime ir visą kūną: kojas, pėdas, rankas ir plaštakas, veido raumenis. Sieksime atlaisvinti susikaupusias kūne įtampas, gerinsime smegenų ir vidaus organų veiklą, subalansuosime raumenyną, kaulų ir sąnarių pozijas, gerinsime sąnarių mobilumą ir stabilumą, formuosime taisyklingą laikyseną, plokštinsime pilvą, tvirtinsime kaulus ir tonizuosime raumenis, sieksime sukurti sveiką, gražų pilnos amplitudės judesį, bet svarbiausiai skirsme ypatingą laiką Sau, Savo pačiam brangiausiui turtui – sveikatai, ramesniai ir harmoningai sielai, pozityvioms ir šviesioms mintims.

Mankštos skirtos jauniems ir vyresniems, sveikiems ir turintiems skausmų, sportuojantiems, sportininkams ir niekada nesportavusiems. Mankštos leis jums pasijausti aktyvesniems, sveikesniems, jaunesniems ir laimingesniems.

Mankštų ciklo tvarkaraštis:

1. spalio 7 d., pirmadienį, 12.00 – 13.15 val.

2. spalio 9 d., trečiadienį, 12.00 – 13.15 val.

3. spalio 14 d., pirmadienį, 12.00 – 13.15 val.

4. spalio 16 d., trečiadienį, 12.00 – 13.15 val.

5. spalio 21 d., pirmadienį, 12.00 – 13.15 val.

6. spalio 23 d., trečiadienį, 12.00 – 13.15 val.

7. spalio 28 d., pirmadienį, 12.00 – 13.15 val.

8. spalio 30 d., trečiadienį, 12.00 – 13.15 val.

Kaina:

8 mankštų ciklo kaina: 150 Eur.

Vienkartinis apsilankymas – 20 Eur.

Registracija el.paštu: studija365@gmail.com

Registracija patvirtinama po apmokėjimo gavimo.

Vieta: “Studija 365”, V.Grybo g. 17, Vilnius

—-

Mankštas ves ir Jus lydės: Džilda Valaitienė.

“Lietuvos ir užsienio sveikatingumo organizacijose organizuotose įvairiuose seminaruose ir kursuose, Universitete įgytus diplomus, licenzijas, sertifikatus, bet ir sukauptą per 29 metų vadovavimo, veiklos ir sveikesnės bendruomenės kūrimo, konsultavimo, mokymo, treniravimo bandymų ir ieškojimų, atradimų ir praradimų, gyvenimo ir darbinės veiklos patirtį, ir su meile dalinimąsi su dešimtimi ar net daugiau nei šimtais nuostabių žmonių, prie kurių gyvenimo kelionės nors ir labai maža dalelyte prisidėjau, kad jie pajustų savo nuostabiame gyvenime džiaugsmą, pažintų savo kūną ir sielą, turėtų švaresnias ir šviesesnes mintis, mylėtų save, daugiau šypsotusi ir taptų sveikesni, akyvesni ir laimingesni.

Nepakartojantys atradimai rytietiškos holistinės medicinos išminties Azijos šalyse, suteikė puikią galimybę patirti ir pasimokyti autentiškos Ajurvedinės medicinos apie sveiką gyvenseną, ilgaamžiškumą, gyvenimo džiaugsmą ir kokybę, kūno ir sielos švarą ir lengvumą, mylėti save ir skirti laiko sau, branginti savo artimuosius.

Džiaugiuosi kiekviena diena, kuo gyvenu, ką turiu, kuo kvėpuoju, ką veikiu ir su Didžiule Meile noriu pasidalinti su Jumis ne tik įgytomis ir pastoviai papildomomis žiniomis apie sveiką judesį ir gyvenseną, gerą savijautą, kvėpavimą, subalansuotą mitybą, kūno judesio terapiją.

Lauksiu Jūsų nuo spalio 7 dienos, pietų metu.”

Su meile,

Sveiko stuburo, judesio terapijos ir subalansuotos mitybos trenerė, Sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo mokytoja Džilda

 

Laimingas žmogus yra tas, kurio protas, kūnas ir siela harmoningi tarpusavyje! Per MANE išgirsk SAVE!
Giedrė Pukienė
Giedre