5 savaičių Kursas Moterims: “Mokausi DŽIAUGTIS“ su Giedre Pukiene

20190829_GIEDRE_365_IMGP8743_mazos
09:00

Every Wednesday from

2020/02/05

To

2020/03/04

DA_Kursas (14)

5 savaičių Kursas Moterims: “Mokausi DŽIAUGTIS“ su Giedre Pukiene

Nuo vasario 5 d., trečiadieniais

RYTO grupė, 9.00 – 11.30 val.

VAKARO grupė, 18.30 – 21.00 val.

Jeigu jau nusibodo “kniurksėti”.

Jeigu jau vidus šaukia “LAIKAS kažką daryti”.

Jeigu jau suprantate: “Jeigu ne AŠ, tai niekas UŽ MANE”.

Jeigu jau norisi lipti iš bereikalingos informacijos liūno.

Jeigu jau aišku, kad DŽIAUGSMAS slypi giliai viduje, o iki jo reikia “dasikasti”.

Jeigu “Žinau viską, bet vis dar nieko nedarau”.

Jeigu nebaisu susitikti su SAVIMI.

“Taip, aš noriu aplink save turėti daug pozityvių žmonių. Noriu suburti DŽIAUGSMO “sektą”, DŽIAUGSMO “grupuotę”, DŽIAUGSMO “šaiką”!!! Noriu, kad DŽIAUGSMO užkratas sėtųsi aplinkui greičiau, nei sėjasi liūdesys ir apsiniaukęs slogutis.

Pasimatykime Moterų Rate, kuriame kartu kursime savo DŽIAUGSMINGĄ gyvenimą. Švelnus palydėjimas, saugi erdvė, stebuklai, kompanija, gyvenimas iš širdies, moterų rato galia.”

- Giedrė

—-

Kiekvieno mūsų susitikimo metu bus pokalbių, pasidalinimų, bus įvairių praktikų, bus namų darbų iki kito susitikimo. Bus daug magijos ir dalinimosi. Tai LAIKAS SAU. Laikas, skirtas darymui. Laikas, skirtas pabūti moterų rate, pailsėti, įsikvėpti.

1 susitikimas. Vasario 5 d., trečiadienį – DŽIAUGSMAS mano gyvenime. Džiaugsmo žaidimas.

2 susitikimas. Vasario 12 d., trečiadienį – Džiaugsmo energija: Dėkingumas. Dosnumas. Priėmimas. Gavimas.

3 susitikimas. Vasario 19 d., trečiadienį – Džiaugsmas NORĖTI. Pasiruošimas Kosminiams Naujiesiems Metams.

4 susitikimas. Vasario 26 d., trečiadienį –Džiaugsmas SAU – 5M, 50×50

5 susitikimas. Kovo 4 d., trečiadienį – DRĄSA džiaugtis.

Kurso kaina: 175 Eur.

Registracija el.paštu: studija365@gmail.com

Registracija patvirtinama po apmokėjimo gavimo. Rekvizitus atsiųsime užsiregistravusiems.

Vieta: “Studija 365”, V.Grybo g. 17, Vilnius

—-

Kursą ves ir Jus lydės:

Giedrė Pukienė: Dviejų dukrų mama, “Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja, Facebook puslapių “Protui/Kunui/Sielai”, “Džiaugsmo akademija” kūrėja, renginių, seminarų, mokymų, stovyklų, kelionių protui, kūnui ir sielai į įvairias pasaulio šalis kūrėja, vedlė ir organizatorė.

Nuolatinė Visatos mokinė, surinktas koučingo, “Human Design”, NIA, Tantros, Vedų, Meditacijų žinias taikanti praktikoje. Mokymų programų “Mokausi Džiaugtis”, “Pinigų energija”, Workshop’ų, asmeninių sesijų – „Per MANE išgirsk SAVE“ kūrėja.

#DžiaugsmoAkademija

ATSILIEPIMAI:

“Giedrut, Dėkoju Tau už šią programą – tai FANTASTIŠKA ir pati geriausia dovana. Nes jau vien ją išpakuojant (darant užduotis) džiaugsmas kyla didelėmis bangomis! O svarbiausia – šios dovanos galiojimas ilgalaikis. Ji tokia KŪRYBIŠKA ir PRAKTIŠKA! Ji nesusitrina, nenusinešioja, neapdulka ir nenudyla, ji niekada nesibaigia. Ji amžina. Arba tiek – kiek norėsiu ir prisiminsiu. O jei/kai tai tampa įpročiu – tai gyvena manyje. Ir Tavyje. Ir artimuosiuose:)”

“Aš dar tik mokausi duoti, priimti, džiaugtis. Atrodo tokie natūralūs ir įprasti dalykai, kuriems visgi reikia ypatingo dėmesingumo ir pasiruošimo. Nes pamačiau, jog nemoku nei duoti, nei priimti. Supratau, kad turiu kur tobulėti. Ačiū, kad daliniesi.”

„Vos įpusėjus jau šioje programoje atradau tiek daug visko naujo, taip aiškiai ir suprantamai surašyta, su dideliu įkvėpimu, lengvai skaitoma ir daroma. Truputį tingisi daryti, bet savaitinės anketos jau laukiu, kad galėčiau parašyti, jog PADARIAU ir tai mane jau džiugina. Laukiu kiekvienos savaitės su smalsumu, „o kas bus toliau““

“Kaip gera suvokti, kad laukiu antradienio, kada gausiu džiaugsmo akademijos savaitės medžiagą ir užduotis. Panašiai laukdavau ketvirtadienio, kai išleidžiamas žurnalas “Žmonės”

:)Tik čia supratau, jog man viso to nebereikia. Nes aš dabar matau tik save. Dėkui už tokį atradimą. Sau apie save. Bus viskas taip, kaip turi būti.”

„Kiekvieną savaitę suprantu kiek daug dar nežinau apie save. Taip įdomu analizuoti, vykdyti namų darbus. Daugumą užduočių esu dariusi, daugumą žinau, bet nuolat mano gyvenime viso to nėra. Perskaitau ir pamirštu daryti, o tai juk yra svarbiausia. Tai dėkoju, kad man priminei visa tai, ką buvau pamiršusi.“

“Labai džiaugiuosi, kad startavo tokia programa. Jaučiu, kad jos poveikis kasdienybei yra toks tarsi nematomas, bet labai stipriai keičiantis bendrą savijautą – kaip lempučių ant kalėdinės eglutės: jos kaip ir nėra pagrindinis eglės akcentas, bet be jų ji tiesiog nespindėtų ir nedžiugintų”

“Keistai jaučiuosi, kai šią savaitę nežiūrėjau žinių ir neskaičiau interneto portalų, netgi Facebooko stengiausi nejungti. Jausmas toks, tarsi viskas kas vyksta aplinkui manęs neliečia. Kažkas iš aplinkos pasako vieną ar kitą naujieną. Supratau, kad man jų nereikia.”

 “Frazė “Bus taip, kaip turi būti” – yra tiesiog kaip burtažodis! Kaip ranka nuima erzulį, įtampą, nerimą dėl dalykų, kurių negaliu pakeisti, moko priimti ir atsiduoti gyvenimo tėkmei, ir kartu pastebėti tai, kas džiugina! Labai dėkoju už šitą frazę!!!! :)”

“Pirmą kartą susigrupavau savo mokamus ir nemokamus DŽIAUGSMUS! Koks nuostabus įprotis lepinti save tuo, kas mane džiugina. Dėkoju.”

“Man labai patiko žaisti džiaugsmo žaidimą. Tarsi išeinu į kitą pasaulį, kuriame aš pati reguliuoju kokias nuotaikas ir emocijas priimu, o kurios man nereikalingos. Jaučiuosi kaip visagalė, galimti bet kokioje situacijoje įžvelgti Džiaugsmą”.

“Kursų pabaiga, norėčiau Jums padėkoti už kursus, už atsakymą į klausimą, apie neaiškius norus, už džiaugsmo apyrankę, kurią tik vakar pastebėjau pašto dėžutėje… Nors turiu nemažai psichologinių žinių, iš džiaugsmo kursų gavau daugiau, nei tikėjausi. Atsirado viltis, teigiamos aplinkos kūrimas, tikrai pradeda “vibruoti” gera teigiama energija, kuri grįžta atgal, pakrauna. Šie kursai, kaip spyris – atsibusti ir daugiau rūpintis savimi, savo mintimis, kurti naujus įsitikinimus, nustoti skųstis, daugiau tikėti, kad viskas bus gerai, bus taip, kaip turi būti ????. Atradau naujų dalykų, kurie man priimtini, ir mane stebina, tai mantros, vibracios, buvimas su savimi anksti ryte (padeda sustabdyti, ir pastebėti taip greitai lekianti laiką) ir kiti dalykai, kurie gal ir žinomi teoriškai, bet nepraktikuoti, nes “nebuvo laiko”. Dar ne viskas išbandyta, manau bus ir daugiau pozityvių atradimų.” Ačiū.

Nuoširdžiai, Dovilė.

“Džiaugsmo akademiją dalinčiau jau į du padalinius, į Džiaugsmo akademiją ir į Džiaugsmo sanatoriją. Į Džiaugsmo akademiją einu praplėsti akiratį, patenkinti smalsumą, prisipildyti, susipažinti, apsikabinti, pasidžiaugti, o į sanatoriją rimtesnius reikalus paspręsti, reabilituotis. Kai užsiveli mintyse, kai pradedi trypčioti vietoje, kai ieškai sprendimo, kai nori per kitą išgirsti save ir tiesiog, kai norisi atviro pokalbio, nes čia galima ir nusikeikti ir pasižvengti ir daug daug visko… na, žodžiu, vietoj klausyklos ir psichoterapeuto, puikus variantas. Dėkoju”

- Iveta

“Nuoširdžiai dėkoju už džiaugsmo kursą, jis buvo tiesiog nuostabus, ypač namų darbai. Kai kurių dar neatlikau 100 proc., bet vistiek džiugu, kad turiu dar planų artimiausiam laikui. Labai labai dėkoju už individualius virtualius pokalbius, nes aš dar tiek daug nežinau ir man iš praktikos dažnai kyla klausimas: “dėl ko ?”  Dėkoju už Jūsų nuoširdumą ir galimybę tęsti bendravimą ateityje. Dėkoju ir labai džiaugiuosi turėdama džiaugsmo akademijos teorinę medžiagą ir galėdama bet kada perskaityti ją iš naujo. Dėkoju Jums už buvimą drauge 5 savaites.

- Anželika

“Pas Giedrę visada atrasi DŽIAUGSMO! Dėkingumo už tai, kas esi, kokia esi ir už dalykus ir dovanas iš Visatos. Čia visada jauku, harmoninga ir daug grožio. Čia visada atrasi, išgirsi ir pasiimsi iš erdvės ir Giedrės tai, kuo tuo metu gyveni, ko labiausiai reikia.

Giedre, man tiesiog gera būti kartu, šalia, dalintis. Gera stebėti, kaip kuri savo gyvenimą, kiek daug spalvų tavyje, kaip skleidiesi…

Tu man esi mokytoja, pavyzdys, kaip gyventi drąsiai, kūrybingai, su džiaugsmu, dėkingumu, lengvumu!

Dėkoju tau už padrąsinimą, palaikymą, erdvę, įžvalgas, laiką kartu. Už tavo drąsą ir atvirumą. Tu įkvėpei mane ir priminei, kad tai, ką žinau, reikia įgyvendinti, kad veiktų!

Dėkoju, kad įkvepi džiaugtis ir veikti!

- Eglė

Kasdien nors akimirką ilgiau nutildau protą, vis daugiau atveriu širdį ir jos akimis pamatau visatos grožį ir vientisumą. Absoliuti meilė ir pilnatvė jau yra mumyse.
Saulė Šablinskaitė
Oro Joga_Saule