AROMATERAPINĖ VEIDO JOGA su Giedre Bagdoniene

Veido Joga (4)
18:30

2019/02/26

Veido Joga (4) 

AROMATERAPINĖ VEIDO JOGA su Giedre Bagdoniene

vasario 26 d., antradienį, 18.30 – 20.30 val.

Moteris – tai deivė, visame kame pastebinti ir kurianti grožį. Deivė savimi rūpinasi, džiaugiasi, skleidžia šilumą ir šviesą. Kvapas – tai jėga, galinti pažadinti jausmus, tonizuoti, pakylėti, atgaivinti, įkvėpti, nuraminti. Apjungusios kvapą ir grožį, sukuriame naują, ypatingą, kūną ir sielą pamaloninančią kompoziciją. Kviečiame pasinerti į atpalaiduojančią, nuraminančią eterinių aliejų aromatais persmelktą veido jogą ir gauti naują patyrimą apie pojūčius veide bei vidinę būseną keičiančius kvapus.

Užsiėmime jūsų laukia:

  • Veido joga – apimanti pratimus veidui, veido masažą, veido akupresūrą (taškinį veido masažą).
  • Aukščiausios kokybės, terapinės klasės eteriniai aliejai, kuriuos degustuosime, įkvėpsime, mėgausimės jų poveikiu čia ir dabar.
  • Meditacija ir vizualizacija, skirta nuraminti protą, sugrįžti į dabarties akimirką ir dar labiau priimti ir mylėti save.

Kodėl reikalingi pratimai veido raumenims?

Taip kaip treniruojame kūno raumenis, norėdami, kad kūnas būtų tvirtas ir stangrus, taip ir veido bei kaklo srityje esantys raumenys laukia dėmesio. Veidas – tai išdavikas, atskleidžiantis aplinkiniams mūsų vidinę būseną, požiūrį į pasaulį, vyraujančias nuotaikas ir nebyliai kalbantis apie tai, ar esame patenkinti tuo, kuo gyvename. Veidas gali būti vizitinė kortelė, atverianti naujas galimybes, malonias pažintis, sėkmę. Visi mūsų vidiniai išgyvenimai yra lydimi raumenų reakcijos – mimikos. Emocijoms nuslūgus, raumuo atsipalaiduoja, tačiau ilgai trunkantys ir vis pasikartojantys išgyvenimai, nuotaikos ir emocijos tarytum įsispaudžia mūsų veiduose ir mes pradedame nešiotis kaukes, kurios atskleidžia aplinkiniams, kokie mes dažniausiai būname ir kokios nuotaikos dominuoja mūsų pasaulyje. Sąmoningas veido raumenų atpalaidavimas padeda išlaisvinti užspaustą įtampą, neišjaustus jausmus.

Įdomus faktas, kad ne tik vidinė nuotaika formuoja mūsų išorę, bet ir veido išraiška programuoja viso likusio organizmo būklę, tad jei teisingai paveikiame veido audinius, galime teigiamai paveikti ir vidaus organų veiklą.

Apie Veido jogą:

Veido jogą sudaro lengvai išmokstami veido raumenis stiprinantys ir atpalaiduojantys pratimai viršutinei ir apatinei veido daliai, veido masažo ir akupresūros pratimai. Reguliariai masažuojant veidą ir treniruojant veido raumenis, padidiname limfos tekėjimą, kraujo cirkuliaciją, todėl sumažėja pilkas odos atspalvis, paburkimai, juodi ratilai apie akis, oda tampa sveikesnė ir atrodo jauniau. Dirbdami veido raumenys gali padėti pašalinti susikaupusią įtampą kūne, tačiau savo veido būklę būtina stebėti, rūpintis savimi bei savo visapusiška sveikata.

Veido jogos duodami rezultatai:

  • Nepageidaujamų linijų ir raukšlyčių kaktoje, šypsenos linijų apie akis ir lūpas-nosį, „pykčio“ linijos tarp antakių sumažėjimas ar išnykimas.
  • Suaktyvinta kraujotaka – tai padeda veido ląsteles efektyviau aprūpinti deguonimi ir maistinėmis medžiagomis.
  • Švelnesnė, elastingesnė ir stangresnė veido oda.
  • Išryškinti gražiausi Jūsų veido bruožai.
  • Visapusiškas atsipalaidavimas.

O štai du didžiausi Veido jogos privalumai:

  1. Veido joga padeda ištreniruoti savo mimiką, išsiugdyti dėmesingumą savo emocijoms, išmokstant jas labiau suprasti ir greičiau paleisti, o tai padeda kūną ir savo sąmonę paversti mažiau jautrius stresui ir įtampai.
  2. Daugelį pratimų patogu atlikti bet kur ir bet kada, pavyzdžiui, sėdint prie kompiuterio darbe, namuose ant sofos, laukiant eilėje parduotuvėje ir tada, kai turite bent vieną laisvą minutę.

Užteks atidėlioti tai, ko seniai norite, – skirkite kokybiško ir prasmingo laiko sau!:)

Užsiėmimas vyks: vasario 26 d., antradienį, 18.30 – 20.30 val.

Užsiėmimo kaina: 20 Eur.

Vieta: “Studija 365”, V. Grybo g. 17, Vilnius.

Vakarui būtina išankstinė el. paštu: studija365@gmail.com

Registracija galutinai patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems!

APIE TRENERĘ: Giedrė Bagdonienė – sertifikuota Veido jogos metodo, kurį sukūrė Veido jogos ekspertė Didžiojoje Britanijoje Danielle Collins, trenerė. Aktyviai veda užsiėmimus penktus metus ir kelia sau tikslą – kad visos Lietuvos moterys mokėtų rūpintis savo veido grožiu šiuo natūraliu, efektyviu būdu.

Foto_Namai

Kasdien nors akimirką ilgiau nutildau protą, vis daugiau atveriu širdį ir jos akimis pamatau visatos grožį ir vientisumą. Absoliuti meilė ir pilnatvė jau yra mumyse.
Saulė Šablinskaitė
Oro Joga_Saule