Atostogos Moterims MALDYVUOSE!

IMG_5912
11:00

2020/03/08

To

2020/03/17

Maldives-mobile

Atostogos Moterims – Protui/Kūnui/Sielai – MALDYVUOSE!

Su Giedre Pukiene, Audra Dargužiene, Rasa Šiekštele ir Renata Urbonaite.

2020 m. kovo 8-17 dienomis
Širdies pavasaris – MALDYVUOSE! Gyvenimą keičianti kelionė tik MOTERIMS!
Atostogos SAU, apie SAVE, su SAVIMI, norinčioms pailsinti SAVO Protą, Kūną ir Sielą, bene gražiausiame pasaulio kampelyje.
Mes koja kojon eisime drauge su saule, vandens bangomis, šilto vėjo brizu, o tuo pačiu lėtai žingsniuosime savęs atradimo keliais, nes juk gyvenimą reikia gyventi ir tiesiog džiaugtis!
Ši kelionė apie PRABANGĄ sustoti, būti savimi, ieškoti, rasti, keisti. Apie vidinio pasaulio pripildymą naujais patyrimais, suvokimais. Apie buvimą čia ir dabar.
Įškvėpkite, įkvėpkite, nieko daugiau. Tereikia atsiduoti širdies vedimui, gyvenimo malonumui, o visa kita, padarysime mes. MALDYVAI kvepia LAISVE! Viską apjungus, tai gali tapti gražiausiu Jūsų gyvenimo stebuklu!
Kas Jūsų laukia: laikas Sau nuostabioje, ryškiomis spalvomis ir ramybe alsuojančioje saloje, kurioje tik vienas viešbutis, moterų bendrystė virstanti gyvenimo draugystėmis, apgyvendinimas namelyje ant vandenyno kranto, žydras vanduo, gausūs pusryčiai, vakarienė, o taip pat, transformuojančios, įkvepiančios praktikos, paskaitos, užsiėmimai, meditacijų, kūrybos vakarai, ritualai, konsultacijos ir salos bei gyvenimo staigmenos.
Atostogų Moterims Maldyvuose Kaina:
– iki spalio 28 d. – 1895 Eur. (gyvenant dviviečiame namelyje, ant kranto, su pusryčiais ir vakariene, bei programa) + skrydis iš Vilniaus.
– iki lapkričio 30 d. – 2145 Eur. (gyvenant dviviečiame namelyje, ant kranto, su pusryčiais ir vakariene, bei programa) + skrydis iš Vilniaus.
– iki gruodžio 20 d. – 2345 Eur. (gyvenant dviviečiame namelyje, ant kranto, su pusryčiais ir vakariene, bei programa) + skrydis iš Vilniaus.
Užsakant kelionę mokamas avansas – 400 Eur
Atsisakius vykti į kelionę avansas nėra grąžinamas.
Antras mokėjimas iki 2020.01.15 – likusi suma.
—-
Lėktuvo bilietas (kurio kaina momentinė ir gali keistis, priklausomai, kada planuojate jį įsigyti) užsakomas ir apmokamas po užsakymo/rezervacijos atlikimo per 24 valandas.
—-
Į kainą įskaičiuota:
1. 7 nakvynės Maldyvuose, 5* viešbutyje, namelyje, dviviečiame kambaryje.
MALDYVUOSE gyvensime išskirtinėje vietoje – kokoso formos saloje, dviviečiuose nameliuose, 5* viešbutyje.
Šis prabangus viešbutis įsikūręs gražiajame Baa atole, kurį UNESCO paskelbė jūrų draustiniu ir biosfera. Dėl ypatingos padėties atole, čia ypatingas rojus mėgstantiems nardyti ir “snorklinti”.
2. Maitinimas: pusryčiai, vakarienė.
3. Programa, grupinės sesijos, praktikos, meditacijos, kūrybai skirtos priemonės.
4. Visi reikalingi pervežimai
-
Papildomai:
Skrydis Vilnius – Malė – Vilnius, nuo 789Eur.
Kelionės draudimas.
Jūsų asmeninės išlaidos.
—-
Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija vyks kol užsipildys visos vietos.
Kelionės organizatorius: Estravel.
Šią kelionę Jus lydės:
Giedrė Pukienė: “Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja, Facebook puslapių “Protui/Kunui/Sielai”, “Džiaugsmo akademija” kūrėja, renginių, seminarų, mokymų, stovyklų, kelionių protui, kūnui ir sielai į įvairias pasaulio šalis kūrėja ir organizatorė, Mokymų programų “Mokausi Džiaugtis”, “Pinigų energija”, Workshop’o: “Mano norai ir svajonės” kūrėja. Nuolatinė Visatos mokinė, savo žinias taikanti praktikoje, besigilinanti koučingo, Human Design, NIA, Tantros, Vedų, Meditacijų lobynuose. „Per MANE išgirsk SAVE.“
Rasa Šiekštelė: Mylima žmona ir dviejų dukryčių mama, esybinio kūrybiškumo įkvėpėja, sertifikuota koučingo specialistė, neuroedukatorė ir meno terapijos praktikė, aktyvaus ir sąmoningo judesio atsipalaidavimo praktikų, kūrybinių terapinių užsiėmimų, įkvėpimo projektų iniciatorė/vedėja, pokyčių meno įkūrėja.
Audra Dargužienė: dviejų suaugusių sūnų mama, su vyru džiaugiasi 28-tais darnios santuokos metais ir vis dar jaučiasi įsimylėję, „Lopšinė sielai“ įkūrėja, ThetaHealing® meditatorė, atlieka terapinius masažus kūnui ir sielai, konsultuoja šeimos santykių klausimais.
Renata Urbonaitė: Sielonešė, paliečianti širdis ir sielas busti, gyventi širdies vedime tikint ir pasitikint. Mediumas, sielų išlydėtoja, “Angelų Namai” įkūrėja, “Stebuklai Sau” kūrėja, Gyvenimus keičiančių susitikimų organizatorė.
Renata žmones įkvepia plėstis, atsigręžti į save, užpildyti širdį meile sau ir savyje bei kituose pamatyti didį sielos grožį.
162064028
172924616
184210a_hb_ro_079
184210a_hb_ro_086
"Tu ESI daugiau nei ESI"
Rasa Šiekštelė
30728512_10156307164448029_8185838926053769216_n