Bazinis mokymų kursas HUMAN DESIGN su Viktorija Maresina (St.Peterburgas)

10:00

2020/02/07

To

2020/02/08

Viktorija Maresina (3)

 

Bazinis mokymų kursas HUMAN DESIGN su Viktorija Maresina (St.Peterburgas)

vasario 7 d., penktadienį, 10.00 – 18.00 val.
vasario 8 d., šeštadienį, 10.00 – 14.00 val.
KARTOJAMAS didelio dėmesio susilaukęs unikalus, gyvenimą keičiantis, bazinis “Human Design” (Living Your Design) mokymų kursas!
“Human Design” sistema nuosekliai apjungia Kvantinę fiziką, Kabalą, Astrologiją, Čakrų sistemą, Genetiką į visumą. Puikus įrankis tiek savęs pažinimui, tiek ir integravimui į asmenines konsultacijas, mokymų sistemas, personalo atrankas.
—-
“Human Design” atskleidžia tai, ką Jūs atsinešėte gimimo momentu, kokias duotybes Jūs gavote ir parodo, kaip būti pačiu savimi.
Sistema nemoko jūsų, kaip pasikeisti. Sistema moko pripažinti save tokį, koks visada buvote.
“Human Design” – sistema su labai tikslia informacija apie Jūsų genetinę struktūrą bei jėgą, kuri leis Jums pasitikėti savo jutimais ir supratimu kaip ir kada veikti, koks sprendimas jums bus tinkamiausias, kas jums gyvenime išties svarbu.
Gyvenimo strategija – tai elgesys, susijęs su tuo, kokiam tipui pagal “Human Design” sistemą esate priskirtas gimimo momentu – esate MANIFESTORIUS, GENERATORIUS, PROJEKTORIUS ar REFLEKTORIUS. Jeigu Jūs vadovausitės savo įgimta gyvenimo strategija, – teigia sistema, – iš gyvenimo gausite tai, kas jums skirta pagal jūsų prigimtį. Gausite tai, ką patirti atėjote į šį gyvenimą.
***
Mokymų kursas „Human Design“ – tai bazinis „Human Design“ mokymų kursas. Jis skirtas norintiems susipažinti su sistema, geriau suprasti save, savo aplinkinius.
Jeigu dalyvaujate pirmąjį kartą – Jūs gausite daug naudingos informacijos, kuri padės Jums identifikuoti kas Jūs esate, kas yra Jūsų šeimos nariai, ar aplinkiniai žmonės.
Jeigu Jūs jau dalyvavote pirminiame “Human Design” mokymų kurse – šis mokymų pagilins Jūsų turimas žinias ir suteiks joms gylio.
Šis mokymų kursas taip pat svarbus tiems, kas vėliau norėtų leistis į gilesnes “Human Design” studijas ir tapti profesionaliu analitiku, kad savo ruožtu padėtų kitiems žmonėms, norintiems atrasti savo tikrąjį Aš.
***
Mokymų kurse:
– Detaliai susipažinsime su “Human Design” sistema;
– mokysimės kaip funkcionuoja skirtingų tipų žmonių auros, pagal tai analizuosim kas vyksta Jūsų ir Jūsų artimųjų gyvenimuose, kaip kas kuriam tipui veikia;
– kokios egzistuoja gyvenimo strategijos, kokios mūsų duotybės bei vidinės galios. Šie suvokimai labai padeda analizuojant ir gerinant asmeninius santykius. Tai suvokimas – kaip aš funkcionuoju, kaip funkcionuoja mano artimieji.
– sužinosime savo ir savo artimųjų galimybių ribas, pažeidžiamas vietas. Šių žinių žinojimas leis vienam į kitą pažvelgti kitomis akimis ir harmoningai vystyti santykius. Dažnai įvairios asmens reakcijos bei poelgiai būtent susiję su jo struktūra, nes pagal prigimtį asmuo kitaip elgtis tiesiog negali;
– išsamiai analizuosime visus žmogaus centrus, kalbėsime ką reiškia tikrasis centro atvirumas ir kaip centruose pasireiškia netikras “aš”.
– peržvelgsime ką reiškia “tarpai” “įtrūkimai” struktūroje ir kaip ji reiškiasi mūsų gyvenimuose, kaip daro įtaką mūsų sprendimams, ko pasekoje mes gyvename ne tokį gyvenimą;
– mokysimės grįžti į tikrąją savo prigimtį, vadovautis tikrosios savo prigimties galia, kad galėtume eiti tik sau skirtu, savo unikaliu keliu.
Kursą veda: VIKTORIJA MARESINA (St.Peterburgas).
Tai sertifikuota “Human Design” analitikė. Konsultuoja individualiai, poras, dėsto partnerių ir šeimos kompozicijas, konsultuoja įmones. Gyvenimo būdo trenerė, diplomuota “Hellinger Siencia” šeimos ir sisteminių konsteliacijų mokytoja, veda konsteliacijas pagal Berto Hellingerio metodiką;
Ošo terapijų ir meditacijų mokytoja, Kundalini Jogos mokytoja.
Veda seminarus Rusijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Moldovoje, Izraelyje, konsultuoja nuotoliniu būdu.
Mokymai vyks RUSŲ kalba su vertimu į lietuvių kalbą.
Mokymų kurso laikas:
vasario 7 d., penktadienį, 10.00 – 18.00 val.
vasario 8 d., šeštadienį, 10.00 – 14.00 val.
Mokymai vyks RUSŲ kalba SU VERTIMU į LIETUVIŲ kalbą.
Kurso kaina: 300 Eur.
Po mokymų bus išduodami sertifikatai.
Po kurso galimos individualios konsultacijos.
1 val. konsultacija – 120 Eur.
1,5 val. konsultacija – 150 Eur.
Jeigu konsultuojatės pirmą kartą, rekomenduojama 1,5 val. konsultacijos trukmė.
Kursui būtina išankstinė registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija patvirtinama po išankstinio apmokėjimo.
Registruojantis reikia pateikti gimimo data, tikslų gimimo laiką ir vietą.
Mokymų vieta: „Studija 365“, V.Grybo g. 17, Vilnius
Dalyvavusių žmonių atsiliepimai:
“Praktiška sistema. Nustebino, nes pilnai atitiko mano prigimtines duotybes, kurias nešiojausi viduje ir sau neįgarsinau, bei nepripažinau. Dėkoju mokytojai, nes tai, ką sužinojau, man pasitarnaus ne tik priimant sprendimus asmeniniame gyvenime, bet ir konsultacijose bei darbe su žmonėmis.” Inga
“Po šio seminaro man tapo gerokai aiškiau, kodėl aš, ar mano artimieji elgiasi vienoje ar kitoje situacijoje. Save priimant tokią, kokia gimiau, su kokiomis duotybėmis atėjau į šią žemę, tapo paprasčiau gyventi, lengviau priimu sprendimus, labiau pasitikiu savimi. Dalyvavimas šiuose mokymuose pakeitė mano požiūrį į mane, į mano gyvenimą. Pradėjau klausyti savo vidaus, savo kūno pojūčių, giliau analizuoti save. Šios žinios lengvai taikomos, todėl labai naudingos.” Laura
***
“Labai įdomu tai, kad po šių mokymų visiškai pakeičiau požiūrį į savo vaikus. Tarsi susipažinau su jais iš naujo. Dabar galėsiu juos pakreipti ta linkme, kurioje jie jaustųsi puikiai ir save priimtų tokius, kokie gimė būti – unikaliais Visatos kūriniais, einančiais savo unikaliu keliu. Dėkoju!” Lina
***
“Šie mokymai – puikus įrankis darbui su klientais, asmeninėms ir grupinėms konsultacijoms. Human Design sistemos išmanymas labai puikiai sudėlioja kodėl kyla vienokios ar kitokios situacijos tarpusavio bendravime. Kiekvieno žmogaus tipažas yra išskirtinis ir suprantamas. Dėkoju Viktorijai už sklandų kurso išdėstymą.”
Viktorija_Maresina_2
"Tu ESI daugiau nei ESI"
Rasa Šiekštelė