Džiaugsmo Stovykla Moterims Šveicarijos Alpėse

2a9dda67-c2b6-4f0b-96e0-ffc1c02214d2
11:00

2019/09/21

To

2019/09/28

KELIONĖS (4)

 

Rugsėjo 21-28 dienomis – Džiaugsmo Stovykla Moterims Šveicarijos Alpėse.

Stovykla, norinčioms pabūti su savimi, pailsėti nuo miesto šurmulio, nuo kasdienybės, nuo artimųjų, sustabdyti laiką ir leistis į nuotykį kalnuose, pasakiškai gražioje viloje su kalnų panorama, mėgaujantis buvimu, mėgaujantis savo draugija, mėgaujantis grynu oru, pasivaikščiojimais kalnuose, pasitinkant ir palydint saulę, besimėgaujant moteriška energija.
—-
Kas TIKRAI bus: naujos draugės, daug juoko, ryto praktikos, pasivaikščiojimai kalnuose, meditacijos ir moterų ritualai kalnuose, TYLOS diena kalnuose, kūryba kalnuose, išvyka į artimiausią miestelį, su meile viloje gamintas maistas, moterų kompanija, dalinimasis savo patirtimi ir kalnai, kalnai, kalnai.
Temas padiktuos susirinkusių moterų energija.
Jei Tau artima kalnų didybė ir tyla, kviečiame į mūsų ratą!!!
—-
Grupės dydis: 9 moterys
—-
Stovyklos kaina: 1490€ + skrydis
—-
Į kainą įskaičiuota:
1. Apgyvendinimas nuostabaus grožio kalnų namelyje, dviviečiuose kambariuose.
2. Maitinimas 2 kartus per dieną + užkandžiai
3. Išvyka į artimiausią miestelį.
4. Programa, grupinės sesijos, praktikos, meditacijos, kūrybai skirtos priemonės.
5. 1,5 val. Ritualas – viso kūno masažas “Lopšinė sielai” su Audra.
6. Asmeninis pokalbis su Giedre
7. Asmeninis pokalbis su Rasa
-
Papildomai:
Skrydis: Vilnius – Milan (Malpensa) – Vilnius
Kelionės draudimas.
Jūsų asmeninės išlaidos.
—-
Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija vyks kol užsipildys visos vietos.
—-
“”Džiaugsmo Akademijos” stovykla moterims, bus kupina įdomaus laiko su SAVIMI. Bus TYLOS. Bus sėkmės istorijos. Džiaugsmas – tik paviršius. Visa kita – gylis, kuris slepiasi kiekvienoje širdyje. Aš dalinsiuosi iš visos širdies, o jūs – kiek norėsite, tiek pasiimsite. Nemokysiu Jūsų. Dalinsiuosi su jumis savo energija, patirtimi, išgyvenimais. Dalinsiuosi kuo gyvenu, ką praktikuoju, kas veikia, kad pajaustumėte – koks stebuklas yra GYVENIMAS. Buvimo temas pasirinksite pačios, jas padiktuos ir mūsų bendrystė, bei susirinkusi moterų energija. Gyvensime viloje, su išmedituota kalnų panorama, komfortiškai, moteriškai, patogiai – taip, kaip mėgstu labiausiai. Visa kita, kaip norėsim, taip ir bus.
Grupėje tik 9 moterys, kad leistume sau būti SAVIMI. Registracija pasibaigs, kai užsipildys visos vietos, tad paskubėkite apsispręsti ir registruotis!
“Put your positive pants ON”
- Apkabinu, Giedrė Pukienė
—-
Kartu keliaus Rasa Šiekštelė, kad pajaustumėte kūrybos impulsų gylį. Kad galėtumėte išreikšti save per spalvas ir pasikalbėti negirdima kalba. Kad galėtumėte atsiduoti vedimui su besąlyginiu pasitikėjimu ir saugumu.
Kartu keliaus Audra Dargužienė, kuri savo ramybe bei prisilietimais, užliūliuos Jūsų sielas, o jos gyvenimiška patirtis, 28 metus gyvenant santuokoje, tikrai pravers kiekvienai.
—-
Kelionės organizatorius: Estravel.
Taigi, šią savaitę bus kartu su Jumis:
Giedrė Pukienė: dviejų paauglių mama, “Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja, Facebook puslapių “Protui/Kunui/Sielai”, “Džiaugsmo akademija” kūrėja, koučingo praktikė, NIA trenerė ir praktikė, rinkodaros specialistė, renginių, seminarų, mokymų, stovyklų, kelionių Protui/ Kūnui/ Sielai į įvairias pasaulio šalis kūrėja ir organizatorė, Mokymų programų “Mokausi Džiaugtis”, “Pinigų energija”, Workshopo: “Mano norai ir svajonės”, Įkvėpimo rato moterims kūrėja ir lektorė.
Rasa Šiekštelė: Mylima žmona ir dviejų dukryčių mama, esybinio kūrybiškumo įkvėpėja, sertifikuota koučingo specialistė, neuroedukatorė ir meno terapijos praktikė, aktyvaus ir sąmoningo judesio atsipalaidavimo praktikų, kūrybinių terapinių užsiėmimų, įkvėpimo projektų iniciatorė/vedėja, pokyčių meno įkūrėja.
Audra Dargužienė: dviejų suaugusių sūnų mama, su vyru džiaugiasi 28-tais darnios santuokos metais ir vis dar jaučiasi įsimylėję, „Lopšinė sielai“ įkūrėja, ThetaHealing® meditatorė, atlieka terapinius masažus kūnui ir sielai, konsultuoja šeimos santykių klausimais.
2a9dda67-c2b6-4f0b-96e0-ffc1c02214d2
Kasdien nors akimirką ilgiau nutildau protą, vis daugiau atveriu širdį ir jos akimis pamatau visatos grožį ir vientisumą. Absoliuti meilė ir pilnatvė jau yra mumyse.
Saulė Šablinskaitė
Oro Joga_Saule