Kaip veikti iš MOTERIŠKOS ENERGIJOS? su Džiuginta Gruodiene

18:30

2019/09/11

Dziuginta (1)

Kaip veikti iš MOTERIŠKOS ENERGIJOS? su Džiuginta Gruodiene

rugsėjo 11 d., trečiadienį, 18.30 – 21.00 val.

Kuo skiriasi veikimas iš moteriškos ir vyriškos energetikos resursų?
Kaip iš naujo pamilti savo darbą arba kaip išdrįsti pradėti širdžiai mielą veiklą?
Kaip griežtų taisyklių ir greitų sprendimų verslo pasaulyje suderinti lengvumą, polėkį, gyvenimo džiaugsmą ir moteriškos prigimties tėkmę?
—-
Vis daugiau moterų užima aukščiausias pozicijas įmonėse, vis drąsiau vysto asmeninį verslą ar valdo didžiules kompanijas. Tačiau ar susimąstome, kokia viso to kaina?

Juk verslo pasaulis asocijuojasi su vyriška energetika, staccato ritmu, gebėjimu keltis tikslus ir jų siekti kovojant ar konkuruojant. Būtent čia dauguma jaučiasi tarsi kovos ringe, kuriame reikalingas atkaklumas, tvirtumas, aiškumas, griežta disciplina ir terminų laikymaisis.

Moterims puikiai tai sekasi, jos geba įrodyti kad jos GALI siekti ir pasiekti. Dauguma esam išmokusios veikti tokiais pat principais kaip ir vyrai. Tačiau ar moteriškai prigimčiai natūralus toks veikimo principas?

Ilgainiui moteris pradeda jausti, kad gyvenimo pilnatvei kažko trūksta. Juk vis daugėja moterų, patiriančių sveikatos sutrikimų: išsekimą, pervargimą, perdegimą; išgyvenančių santykių griūtis, ir prarandančių harmoniją kitose gyvenimo srityse. Vis daugiau tokių, kurios svarsto apie karjeros ir veiklos pakeitimą, ieškančių savirealizacijos kitose veiklose.
—-
Kartu su Džiuginta Gruodienė, daugelį metų besisukančia versle, gebėjusia perprasti veikimo iš vyriškos ir moteriškos energijos dėsnius, ir pritaikiusi tai veikloje, santykiuose, bei visose gyvenimo srityse, pažvelgsime į korporatyvinio pasaulio užkulisius ir veikimo jame paslaptis.
Džiuginta pati asmeniškai patyrė, kaip moterys jaučiasi siekdamos karjeros, kaip konkuruoja, kenčia, patiria įtampą ar net sutrikdo sveikatą, kaip nusivilia pasiekusios aukštumų ir kaip vėl atranda gyvenimo džiaugsmą atsigręžusios į savo esybę ir išmokusios veikti moteriškai.
—-
Vakaro metu TYRINĖSIM:
– Nuo ko pradėti ir susikurti moteriškumui puoselėti palankią aplinką;
– Kaip suvokti savo moteriškus talentus ir juos pritaikyti veikloje;
– Kaip atpažinti ir suprasti Visatos jums siunčiamus pirmuosius signalus, kad veikiate ne iš moteriško resurso;
– Kaip išlaikyti harmoniją ir veikti iš moteriškos energijos net ir griežtuose verslo pasaulio rėmuose;
– Aptarsime esminius elementus moteriškos savirealizacijos link, ir kaip juos susikurti.

Vakaro kaina: 50 Eur.

Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Galutinai registracija patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems.

Vieta: “Studija 365”, V.Grybo g.17, Vilnius

Vakare Jus lydės:
Džiuginta Gruodienė: ICF koučingo specialistė, karjeros mentorė ir konsultantė, FB puslapio Atvira Širdis kūrėja.

“Tikiu, kad kiekviename žmoguje slypi lobiai, tik reikia išdrįsti į juos pažiūrėti. Padedu žmonėms atverti savo širdį ir atskleisti savo potencialą, suvokti savo prigimtinius talentus ir duotybes, bei leisti jiems skleistis bei pritaikyti veiklose. Per mane skamba viskas kas apie tave ir tavo karjerą ar veiklas, ir kaip atrasti harmoniją visose gyvenimo srityse veikiant iš moteriškos energijos resursų.”

Džiugintos patirtis, sukaupta per daugiau nei 20 įvairiose tarptautinėse kompanijose. Didžioji karjeros dalis – vadovaujančiose pozicijose, kur ji sėkmingai prisidėjo prie verslo struktūrų ir komandų formavimo bei plėtros, ir daugelio darbuotojų augimo kelio.
Džiuginta aktyviai domisi moteriškumo puoselėjimo temomis, natūraliais kūno gydymo būdais, sveika gyvensena ir esminiais laimingo gyvenimo dėsniais. Nuolat praktikuoja kuksando, yra meistro JinMok (P.Korėja) mokinė ir meditacijų praktikė.

69878425_394764737899650_3771537819160281088_n

“Mes viską turime viduje”
Lina Rupšienė