Kelionė laiku atgal. REGRESINĖ meditacija su Milda Sabiene

KELIONĖ LAIKU ATGAL - Regresinė meditacija
18:30

2019/02/27

KELIONĖ LAIKU ATGAL - Regresinė meditacija

“KELIONĖ LAIKU ATGAL” – regresinė meditacija su Milda Sabiene!

vasario 27 d., trečiadienį, 18.30 – 21.00 val.

Dauguma žmonių nori sužinoti apie savo praeitus gyvenimus. Ką atsinešė į šį gyvenimą, kokias pamokas turi išmokti, kokius tikslus pasiekti ir pan.

REGRESIJA (lot. regression – grįžti atgal) – tai procesas, kurio metu žmogus grįžta į anksčiau praeitus etapus, būsenas. Tai puiki technika giluminei terapijai ir asmeniniam augimui. Tai Alpha ar Theta bangų meditacija, kurios metu regresologas padeda nukeliauti laiku atgal ir sąmoningai suvokti tai, kas iki tol buvo nesąmoninga, o žmogus suvoktas savo gyvenimo patirtis panaudoja šių dienų problemoms spręsti.

KĄ duoda kelionė laiku atgal?
KUO vertinga prisiminti praeitus gyvenimus?

- Kelionėje laiku atgal, kaip ir bet kokioje kitoje kelionėje, Jūs ne tik giliau pažinsite save ir savo tikrąjį AŠ, bet ir rasite atsakymus į klausimus:

• kaip išsilaisvinti nuo praeities naštos;
• kaip išsilaisvinti nuo fobijų ir mirties baimės;
• susipažinsite su dvasiniu pasauliu;
• išsiaiškinsite ligų priežastis;
• suprasite savo šio gyvenimo tikslus ir pamokas;
• atidirbsite giminės programas;
• rasite atsakymus apie pasirinktą gyvenimo kelią (santykiai, verslas, darbas, tobulėjimas ir pan.);
• atskleisite savo kūrybines galias ir talentus;
• išspręsite santykių problemas.

Kelionė po praeitus gyvenimus, tai – kelionė gilyn į save, tai giluminės atminties aktyvavimas, norint geriau suprasti save ir supantį pasaulį.

REGRESINĖ MEDITACIJA – tai vienas iš netradicinės terapijos būdų, kuris padeda žmonėms išsilaisvinti iš nesąmoningai sukauptos negatyvios informacijos, padeda išvalyti savo subtiliuosius kūnus nuo energetinių blokų, prakeikimų, astralinių parazitų, padeda suprasti savo klaidas, padarytas praeituose gyvenimuose, padeda suprasti sveikatos problemas, išsilaisvinti iš fobijų ir baimių ir tiesiog padeda tapti laimingais.
***
Laikas: vasario 27 d., trečiadienį, 18.30 – 21.00 val.
***
Vieta: “Studija 365″, V.Grybo g.17, Vilnius
***
Užsiėmimo kaina – 25 Eur.
***
Būtina registracija: studija365@gmail.com

Galutinai registracija patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems.

MEDITACIJĄ VEDA: Milda Sabienė – lektorė, mokymų trenerė, asmeninių pokyčių konsultantė, profesionali ICU koučerė, ThetaHealing® meditatorė, konsteliatorė, regresologė, knygos “7 Visatos dėsniai” autorė, veda grupines koučingo sesijas moterims, dirba individualiai, organizuoja ir veda patyrimines keliones ir stovyklas įvairiose pasaulio šalyse.www.mildasabiene.com

15202532_1817913108479999_1997553096425439723_n

Kasdien nors akimirką ilgiau nutildau protą, vis daugiau atveriu širdį ir jos akimis pamatau visatos grožį ir vientisumą. Absoliuti meilė ir pilnatvė jau yra mumyse.
Saulė Šablinskaitė
Oro Joga_Saule