Kūno terapijos Seminaras Moterims: DUBENS GYVYBINĖ JĖGA su Aina Pakelte

2
11:00

2020/02/11

AINA

Kūno terapijos Seminaras Moterims: DUBENS GYVYBINĖ JĖGA su Aina Pakelte

Vasario 11 d., antradienį, 9.00 – 11.00 val.

Kviečiame moteris tyrinėti vidinio saugumo ir seksualumo ištakas – gyvybinę jėgą dubenyje.

 
Pokytis įvyksta tada, kai PATIRIU savo gyvybinę jėgą ir PRIIMU ją kaip savo nuosavybę. Tuomet ji tampa prieiname gyvenime ir galiu ja pasinaudoti, kai noriu pasijausti saugi ir stipri, kai noriu nubrėžti ribas ir pasakyti “Ne”, kai noriu jausti kūnišką malonumą ar tiesiog judėti su lengvumu ir gracija.
Lektorė papasakos jums šiek tiek kūno psichoterapijos teorijos apie tai, kaip kūne susidaro blokai ir kaip juos tirpinti. O tada nersite į kūną, judėsite ramiai ir labai aktyviai.
“Gyvybės jėga, esanti stuburo galiuke, padėjo mums gimti, eiti per gimimo kanalą. Iš stuburo galiuko einantys impulsai pastatė mus, kūdikius, ant kojų. Gyvybinė jėga susitiko su suaugusių pasauliu ir buvo paprašyta būti ne tokia veržlia, ne tokia aršia. Mes prisitaikėme, susitraukėme savyje. Šiame seminare kviesiu Jus sugrįžti į pradžią ir pereiti šią gimimo kelionę, kad patirti KAS JAU ESU. Esu gyvybinė jėga, kuri skleidžiasi kūne ir leidžia mėgautis jutiminiais malonumais, maitina mano mano autentišką seksualumą, savirealizaciją, savigyną ir kitas gyvenimo sritis.
 
Paruošti šį seminarą mane įkvėpė kūno psichoterapeutės Margaret Landale (iš UK) pristatytas kūno žemėlapis apie tai, kurioje kūne vietoje mes jaučiamės gyvi, ir kurioje vietoje susidaro blokas, kad tą gyvybę užslopinti.
Šiame seminare sudėjau savo 18 metų patirtį, studijuojant kūno ir psichikos ryšį. Čia atrasite galingą raktą, kaip susisieti su savo gyvybine jėga. O kai gyvybinė jėga gauna nors mažiausią progą išsilaisvinti, tai jos nebeužslopinsi.“
- Aina
Grupės energija padeda kiekvienai moteriai. Darysime praktikas, “kaip jaučiuosi su kitais, būdama savo dubenyje” ir “kaip būnant iš bloko vietos”.
Stipru. Jautru. Malonu. Pagarbu. Pažinsime savo blokus, ir kokios galime būti be jų.
 
APRANGA: Sėdėsime ir judėsime ant grindų. Apsirenkite judesių nevaržančiais drabužiais (pvz., patogiais šliaužti ;) ) Renkitės sluoksniais. Praktikos intensyvumas svyruos nuo ramios iki labai aktyvios.
 
PASIIMKITE: pasiimkite rašymo priemonę. Popieriaus bus, bet galite prigriebti savo mėgstamus užrašus, dienoraštį (jei tokį turite), kad užsirašyti sau svarbius atradimus.
Laikas: vasario 11 d., antradienį, 9.00 – 11.00 val.
Kūno terapijos seminaro kaina: 35 Eur.
Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija patvirtinama po apmokėjimo gavimo. Sąskaitos numerį atsiųsime besiregistruojančioms.
Vieta: “Studija 365”, V.Grybo g. 17, Vilnius
Kūno terapijos seminarą veda: Aina Pakeltė (dip. IBMT) – Somatinio judesio terapeutė ir edukatorė, Integruotos kūno ir judesio terapijos praktikė (diplomuota IBMT institute, Londone), esu baigusi kūno psichoterapijos profesinius mokymus. Taip pat esu sertifikuota Ajengaro jogos mokytoja.

1

Laimingas žmogus yra tas, kurio protas, kūnas ir siela harmoningi tarpusavyje! Per MANE išgirsk SAVE!
Giedrė Pukienė
20190829 DZIAUGSMO_GIEDRE-12