Kvėpavimo ir meditacijų kursas pradedantiesiems su Albina Burbuliene

19:00

Every Thursday from

2020/03/12

To

2020/04/09

Albina (10)

 

Kvėpavimo ir meditacijų kursas pradedantiesiems su Albina Burbuliene

nuo kovo 12 d., ketvirtadieniais, 19.00 – 21.00 val.

Meditacija ir kvėpavimas – labai galingos praktikos, turinčios itin stiprų poveikį kūnui ir protui. Tai sąmoningumo lavinimo technikos, kurios padeda spręsti vidines ir išorines problemas, paleisti nuoskaudas, pamatyti pasaulį šviesesnėmis akimis, suprasti ir priimti save bei kitus, bei treniruoti svarbiausią žmogaus raumenį – dėmesingumą. Taip pat, tai puikus streso valdymo įrankis.

Meditacija ir kvėpavimas – tai savireguliacinės praktikos, kurių pagalba mes atpažįstame savo automatinį (išmoktą, įprastinį) elgesį ir reakcijas, atpažįstame automatines mintis, jausmus, emocijas ir impulsus veikti. Išlavinę šį įgūdį mes tarsi perimam gyvenimo vairą į savo rankas: adekvačiau reaguojame stresinėse situacijose, nekreipiant dėmesio į sabotažines mintis siekiame užsibrėžtų tikslų, tampame ramesni, labiau savimi pasitikintys, ir laimingesni.

Kvėpavimas tiesiogiai susijęs su nervų sistemos darbu, todėl įvaldydami kvėpavimą, mes paveikiame ir savo nervų sistemos darbą. Taip pat šių praktikų pagalba padidėja mūsų darbingumas, kūrybiškumas ir produktyvumas.

Padaryta labai daug mokslinių tyrimų patvirtinančių teigiamą meditacijų ir kvėpavimo praktikų poveikį žmogaus smegenims, mąstysenai, fizinei būsenai ir gyvenimui!

Šio kurso metu Jūs:

– Išmoksite energizuojančių bei atpalaiduojančių kvėpavimo technikų, bei technikų skirtų susikaupimui ir dėmesio koncentracijai;

– Susipažinsite su skirtingomis meditacijos technikomis kurių pagalba išmoksite valdyti dėmesį, savo reakcijas streso metu, bei pailsėsite ir atsipalaiduosite;

– Sužinosite kas yra ir kas tikrai nėra meditacija – suprantama ir paprasta kalba;

– Sužinosite apie smegenų veiklą, meditacijos ir kvėpavimo praktikų poveikį, patvirtintą moksliniais tyrimais.

 

Po kurso turėsite nuostabių įrankių darbui su savimi, kurių užteks ilgam.

Kurso tvarkaraštis:

kovo 12 d., ketvirtadienis, 19.00 – 21.00 val.

kovo 19 d., ketvirtadienis, 19.00 – 21.00 val.

kovo 26 d., ketvirtadienis, 19.00 – 21.00 val.

balandžio 2 d., ketvirtadienis, 19.00 – 21.00 val.

balandžio 9 d., ketvirtadienis, 19.00 – 21.00 val.

balandžio 23 d., ketvirtadienis, 19.00 – 21.00 val.

6 užsiėmimų kurso kaina: 149 Eur.

Vienkartinis apsilankymas: 30 eur.

Registracija el.paštu: studija365@gmail.com

Registracija patvirtinama po apmokėjimo gavimo.

Vieta: “Studija 365”, V.Grybo g. 17, Vilnius

Kursą veda:

Albina Burbulienė – sertifikuota Mindfulness meditacijų ir terapinių praktikų mokytoja (Neuromedicinos institutas), sertifikuota Hatha jogos mokytoja (YTT-200), kognytyvinės elgesio terapijos praktikė bei konsultantė, Sąmoningo valgymo propoguotoja ir konsultantė.

"Tu ESI daugiau nei ESI"
Rasa Šiekštelė