Moterų Ratas: „Moters Ciklo DOVANOS“ su Aiste Samuliene

2fefde1ba0cb489e083e410c5ea1010d
11:00

2020/03/01

VISOKIE_renginiai (4)

Moterų Ratas: „Moters Ciklo DOVANOS“ su Aiste Samuliene

kovo 1 d., sekmadienį, 11.00 – 14.00 val.

„Mūsų pramotėms menstruacijų ciklas buvo dovana, suteikianti moterims galių kiekvieną mėnesį atsinaujinti, išreikšti save supančiame pasaulyje ir jį kurti, užmegzti tvirtą ryšį su žeme ir savo šeima, atskleisti gilią išmintį ir įkvėpimą.“ – Miranda Gray

Šiame moterų rate atversime senųjų kultūrų paslaptis ir moterų žinojimą, išmintį – glūdinčią ir kiekvienoje mūsų – atsiveria tikrosios gyvenimo cikle DOVANOS: aiškumas, energingumas, proto kryptingumas, kūrybiškumas, seksualumas, dvasingumas.

Gilinsimės į moters menstruacijų ciklą, kalbėsime apie jo etapus, kaip šis ciklas sąveikauja su Mėnuliu, kaip pasireiškia emociniu, jausminiu, seksualiniu ir darbiniu atžvilgiu, kaip šis vidinis ritmas įtakoja aktyvumą, ištvermę, proto lankstumą, energiją, kūrybiškumą.

Moterų rato programa:

  • Spalvotas aromatingas Aura-Somos ritualas;
  • Meditacija;
  • Menstruacijų ciklas, ritmas, mėnulis cikle;
  • Dovanos, kurias dovanoja kiekviena ciklo fazė;
  • Fiziniai, energetiniai, emociniai, darbingumo, seksualumo, kūrybiškumo pokyčiai mėnesio ritme;
  • Kaip stebėti save, į ką atkreipti dėmesį?

Laikas: kovo 1 d., sekmadienį, 11.00 – 14.00 val.

Kaina: 35 Eur

Būtina registracija: studija365@gmail.com

Galutinai registracija patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems.

Vieta: “Studija365″, V.Grybo g. 17, Vilnius

Susitikimą veda: Aistė Samulienė

AuraSoma, meditacijų, Mandala šokio, įvairių ritualų, “Prausynos”, sakralių mergvakarių vedlė, su moterimis besidalinanti savo šiluma ir patirtimi.

“Menstruacijų ciklą suprantu kaip vientisą ratą kylantį spirale, apimantį daug daugiau nei tik kraujavimo etapą: keturis etapus, kuriuos mėgstu vaizduoti kaip metų laikus ir Deivių archetipus, kurie siejasi su mėnulio ritmu.“ – Aistė Samulienė

Atsiliepimai:

“Moters ciklo dovanos“ su Aiste kupinos švelnios, dieviškos moteriškos energijos. Gavau be galo vertingų žinių apie moters ciklą, jo priėmimą. Sužavėjo suvokimas, kad aš kaip moteris išgyvenu visus 4 metų laikus mėnesio eigoje, ir tai padeda priimti save, savo emocijas, būsenas. Vedamos meditacijos nuostabios, padėjo man dar giliau susitikti su savo moteriška prigimtimi. Jei jauti, kad mėnesinės tau neigiamas, nelaukiamas etapas, labai rekomenduoju apsilankyti Aistės paskaitose ir prisiminti savo dievišką moterišką prigimtį. Pamilti save dar labiau.”

Rasa

“Niekada pernelyg nekreipiau dėmesio į menstruacijas ir nesidomėjau savo moteriškuoju pradu. Todėl buvo labai įdomu sužinoti apie moters ciklą: kokie jo etapai ir kaip jie pasireiškia emociniu, seksualiniu ir darbiniu atžvilgiu. Kuo verta užsiimti vienu ar kitu ciklo etapu ir kuo nereikėtų savęs varginti, nes tiesiog “ne tas metas”. Supratau, kad tarsi padrikai besikeičiančias nuotaikas – nuo irzlios ir piktos iki energingos ir skraidančios lyg ant sparnų – iš tikrųjų lemia vidinis ritmas, pagal kurį galima derinti (ir palengvinti) savo kasdienybę.

Seminarą rekomenduočiau tiek toms, kurios nori gauti pagrindinių žinių, tiek toms, kurios siekia įsigilinti ir esmingiau suvokti savo prigimtį. Ypač dėl to, kad jį veda meilę, šilumą ir tikrą, makiažu

neišpieštą moteriškumą spinduliuojanti moteris – Aistė.”

Benita

“Tai viena vertingesnių patirčių gyvenime, kas liečia savęs pažinimą. Gilios meditacijos leido suvokti kiekvieno ciklo etapo svarbą, išjausti kokia aš esu tuo ciklo metu, kaip mane veikia mėnulis. Aistės pasakojimai leido suvokti savo reakcijas ir emocijas pagal ciklą.

Dar labai svarbus momentas – pokalbiai su moterimis ir dalinimasis, tuomet supranti kad visos jaučiasi panašiai, arba pamačiusi patirčių skirtumus –  atrandi kažką naujo, apie ką nepagalvojai, neišjautei.

Mokymai natūraliai įsiliejo į mano gyvenimą – savęs pažinimas per ciklo fazes, mėnulio fazes leido dar labiau priimti save tokią, kokia esu.”

Beata, po 5 susitikimų kurso “Moters ciklo dovanos. Metų laikai”

—-

“Ką tik išklausiau Aistės seminarą – „Moters ciklo dovanos”. Suvokiau, jog tiek daug nežinojau… kaip moteris keičiasi, kaip skirtingi jos ciklo laikotarpiai daro įtaką ne tik nuotaikai, bet ir kūrybingumui, saviraiškai, energijos lygiui… kad vieną savaitę ji – tarsi ragana, kitą – nekalta mergelė, trečią – karalienė, ketvirtą – kerėtoja… ir tai natūralu! Visi šie ciklai privalo būti ir turime išmokti juos išreikšti, su jais susidraugauti, net priderinti savo sporto ir mankštos programas!

Esu nepaprastai dėkinga Aistei, žinau, kad per festivalį šias žinias dar pagilinsiu, nes supratau, jog moteriškumas – nepaprastai svarbi tema šiuolaikiniame gyvenime, kad dažnai mes jo neišreiškiam, slepiam, gėdijamės ir vengiam apie tai kalbėti ir priimti savo moteriškumą 100%.”

Mai Ram jogos mokytojos, Aušros Kuliešienės įspūdžiai iš seminaro „Moters ciklo dovanos”, kurį festivalyje Masters of Calm vedė Aistė Samulienė

“Man labai patiko seminaras. Daug sužinojau apie ciklą ir dabar supratau savo energijas. Jaučiuosi labai pakylėta po seminaro. Dėkoju už pasidalinimą ir moterų ratą!”

- Ksavera

“Nuostabios vertingos žinios tiek moterims (tiek vyrams!:))

Labai džiaugiuosi atėjusi, supratus save, labiau įsigilinusi į vykstančius procesus. Labai patiko paprastas, jaukus, šiltas pateikimas, informacija buvo išsami ir kartu perteikta per asmeninę patirtį, kas kelia pasitikėjimą. Ačiū, kad daliniesi.”

- Miglė

“Labai jautrūs, gilūs ir moteriški užsiėmimai. “Moters ciklo dovanos” – privaloma sudalyvauti kiekvienai: nustebsite, kiek dar apie save nežinote. Svarbiausia – saugiai, tiek kiek nori pati, ir labai šiltai. Dėkoju “

- Odeta

Laimingas žmogus yra tas, kurio protas, kūnas ir siela harmoningi tarpusavyje! Per MANE išgirsk SAVE!
Giedrė Pukienė
20190829 DZIAUGSMO_GIEDRE-12