Paskaita: Vyras ir Moteris – konfliktai ar bendradarbiavimas? su Natalija Balinskaja

18:00

2019/06/26

Natalija_Balinskaja

Paskaita: Vyras ir Moteris – konfliktai ar bendradarbiavimas?

su Natalija Balinskaja

birželio 26 d., trečiadienis, 18.00 – 21.00 val.

Susitikime moteriškame rate padiskutuoti apie mūsų santykius su vyrais.

Mes esame susiję su vyrais visada – ieškome partnerio arba jau jį turime. Norime, kad santykiai tik džiugintų, o jeigu taip nėra – ieškome būdų juos pagerinti. Nerandame – keičiame partnerį – arba esamo žmogaus būdą, arba manome, kad kitas žmogus bus geresnis…

Mes gyvename kartu ir nuolatos tarpusavyje sąveikaujame. Tik, deja, dažnai žiūrime į santykius vartotojiškai – jeigu mes susitarėme būti kartu, o jeigu dar prisiekėme prie altoriaus, kad amžinai vienas kitą mylėsime, tai automatiškai reiškia, kad esame vienas kitam skolingi ir privalome… Čia mūsų pagrindinė klaida. O kur dar kitos:

* teikiame kitam tai, ką norime gauti sau;

* teikiame jam tai, kas mums atrodo, kad jam bus naudinga; nesiteiraujame apie jo pageidavimus.

Nes ir savęs nesiteiraujame – kodėl mes iš jo reikalaujame, kodėl jis privalo, kokie mano tikrieji jausmai ir poreikiai? Todėl nesugebame to pranešti savo partneriui…

Daug apie mūsų santykius pasakojau paskaitose „Žingsniai darnių santykių link“, bet tikrai ne viską, nes tokią opią moterims temą galima nagrinėti visą gyvenimą.

Šį kartą noriu atskleisti konfliktų ir nesusipratimų temą, jų priežastis ir išeitis; panagrinėti neišsprendžiamų situacijų pavyzdžius; atsakyti į klausimus.

Paskaitos laikas: birželio 26 d., trečiadienis, 18.00 – 21.00 val.

Paskaitos vieta: “Studija 365″, V.Grybo g.17, Vilnius

Paskaitos kaina – 20 Eur.

Būtina registracija: studija365@gmail.com

Galutinai registracija patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems.

Lektorė: Natalija Balinskaja, puslapio “Laimingų Moterų Pasaulis” kūrėja, moteriškumo ir tarpusavio santykių paskaitų lektorė.

„Esu Moteris. Taip pat mylinti žmona ir mama. Visą gyvenimą mokausi kurti santykius su vyru, dukra, su artimaisiais ir aplinkiniais. Daugiau kaip 20 metų dirbau su žmonėmis, dalyvavau daugelyje mokymų ir seminarų motyvacijos, koučingo, vadovavimo, tikslų siekimo temomis. Gyvenau vyriškame pasaulyje, siekiau vyriškų idealų. Tačiau gyvenimas ir Dievas yra geresni mokytojai”.

Kitos Natalijos paskaitos:

– liepos 17 d., 18.00 val.- 21.00 val. – “Kaip praktikuoti MEILĘ SAU?”

– rugpjūčio 28 d., 18.00 val.- 21.00 val. – “Kaip pasiekti ENERGIJOS pilnatvę”

DSC_5857 - Copy

“Mes viską turime viduje”
Lina Rupšienė