Praktinis kursas: “Pinigų Energija” su Giedre Pukiene

PINIGU ENERGIJA (6)
18:00

Every Monday from

2019/05/13

To

2019/06/03

PINIGU ENERGIJA (6)

VILNIUS: Praktinis kursas: “Pinigų Energija” su Giedre Pukiene

nuo gegužės 13 d., pirmadieniais
VAKARO grupė, pirmadieniais: 18.00 – 21.00 val.
RYTO grupė, pirmadieniais: 9.00 – 12.00 val.
Pasirinkite, kuris laikas Jums tinkamesnis ir registruokitės.
Vienos moterys uždirba pačios, kitas išlaiko jų vyrai.
Vienos leidžia pinigus vos tik gavusios, kitos iš lėto, su malonumu.
Vienos žino pinigų energijos dėsnius, kitoms jie išbyra taip greitai, jog net nespėja pajausti pinigų energijos.
Vienos vadina pinigus PINIGAIS, kitos vadina “pinigėliais”.
Vienos kaupia, kitos taupo.
Vienos turi santaupų, kitos nuolat skolinasi “iš draugės”.
Vienos barstosi aukso dulkėmis, kitos niekam neturi pinigų.
Vienos leidžia uždirbti vyrui, kitos pasiraitojusios rankoves dirba su “AŠ galiu ir pati”.
Tai teoriniai ir praktiniai mokymai, kurių metu teoriją ir praktiką integruosime į savo gyvenimus. Darysim namų darbus ir trauksime pinigų energiją į savo namus.
Apie tai, ką tyrinėju ir praktikuoju pakankamai daug metų. Apie tai, kaip iš minuso pereiti į pliusą. Apie tai, kas tikra, kas veikia, nes tai yra PINIGŲ ENERGIJA.
1 susitikimas. Rato atidarymas. Moters saugumas. Kaupimas. Gausa.
2 susitikimas. Pinigų energija. Vyro ir moters pinigai. Šeimos pinigai. Pagarba Pinigams.
3 susitikimas. Moters veikla, galimybės. Moters pinigai.
4 susitikimas. Pinigai ir Visata. Rato uždarymas.
Šis kursas MOTERIMS, skirtas suvokti kaip veikia PINIGŲ ENERGIJA. Kaip veikia Dangaus buhalterija. Kaip pastiprinti savo pinigų tėkmę. Kalbėsim apie šeimos finansus. Apie vyro ir moters pinigus. Apie kaupimą. Ko reikia, kad pinigai rastų kelią į Jūsų namus. Ir daug kitų įdomybių.
Kviečiu išsirinkti sau patogų laiką ir registruotis.
Susitikimų laikas:
VAKARO grupė:
Gegužės 13 d., pirmadienis, 18.00 – 21.00 val.
Gegužės 20 d., pirmadienis, 18.00 – 21.00 val.
Gegužės 27 d., pirmadienis, 18.00 – 21.00 val.
Birželio 3 d., pirmadienis, 18.00 – 21.00 val.
 
RYTO grupė:
Gegužės 13 d., pirmadienis, 9.00 – 12.00 val.
Gegužės 20 d., pirmadienis, 9.00 – 12.00 val.
Gegužės 27 d., pirmadienis, 9.00 – 12.00 val.
Birželio 3 d., pirmadienis, 9.00 – 12.00 val.
Kurso kaina: 200 Eur.
Kiekviena dalyvė bus prijungiama prie uždaros Facebook grupės ir papildomai turės asmeninę konsultaciją.
Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija galutinai patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravus.
Vieta: “Studija 365″, V.Grybo g. 17, Vilnius
“Jei norite turėti tai, ko niekada neturėjote, teks daryti tai, ko niekada nedarėte”
- Coco Chanel
“Kai prieš 10 metų atsidūriau ties minus pusė milijono riba, kai negalėjau turėti kredito kortelės, lizingo automobiliui, kai bankas laikas nuo laiko paskambindavo paklausti kaip man sekasi, supratau, kad reikia ieškoti pagalbos ne tik pas darbdavį, kuris padidintų atlyginimą ar pas draugus.
Išstudijavau viską, ką tuo metu galėjau rasti. Nuėjau į visus tuo metu vykusius mokymus, seminarus, konferencijas. Pradėjau domėtis Visatos dėsniais, vibracijomis, energija.
Ėjau savo kelią. Jau keletas metų aš nebe minuse, o pliuse.
Šiuo metu nebesislėpiu ir pasiruošusi savo patirtimi pasidalinti su kitomis moterimis.
Kas nori “barstytis aukso dulkėmis” – kviečiu į 4 prasmingus susitikimus – skiriant laiko SAVO PINIGAMS.
Kviečiu. Kas nori, kas gali, kam reikia.”
- Giedrė
Kursą ves ir Jus lydės: Giedrė Pukienė.
“Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja, Facebook puslapių “Protui/Kunui/Sielai”, “Džiaugsmo akademija” kūrėja, koučingo praktikė, NIA trenerė, rinkodaros specialistė, renginių, seminarų, mokymų, stovyklų, kelionių protui, kūnui ir sielai į įvairias pasaulio šalis kūrėja ir organizatorė, Mokymų programų “Mokausi Džiaugtis”, “Pinigų energija”, Workshop’o: “Mano norai ir svajonės” kūrėja.
„Per MANE išgirsk SAVE.“ – Giedrė
ATSILIEPIMAI po Kurso:
“Pinigų energijos” kursas ištiesų nėra tik apie pinigus. Jis ir apie meilę sau, bendrystę, moteriškumą, santykius, gyvenimo džiaugsmą, malonumą.
Šio kurso dėka dar aiškiau supratau, kad pinigai – energija, kad jų tėkmė būtina ir juos ne taupau, o kaupiu bei leidžiu su malonumu.
Maži pinigai (centai) mano gyvenime tapo tokiais pat svarbiais, kaip ir dideli.
Pradėjau kaupti pinigus konkretiems tikslams, norams ar svajonėms.
Pradėjau skaičiuoti pinigus: investicijas, išlaidas, atlygį, suvokti savo esminius poreikius.
 
Išmokau valdyti savo finansus taip, kad sąskaitoje būtų ne minusai, o pliusai.
Atsakingai suvokiu, ką reiškia pinigų skolinimas ir davimas kitam.
Išsigryninau, kad ištiesų myliu ir gerbiu pinigus, bei galiu jų pati uždirbti su malonumu daug, nesitikint ar neperkeliant visos atsakomybės dėl finansų tik vyrui.
Vienos praktikos metu turėjau malonumo pajausti, ką ištiesų daryčiau su didžiuliais pinigų srautais ir man tai buvo nuostabi patirtis savęs suvokimui, savo svajonių pamatymui ir žinoma jų priėmimui.
Po šio kurso mano tėvai laimėjo Tele loto loterijoje 600 eur. Prieš keturis metus jie jau buvo ten laimėję 5000 eur., beje, taip pat, po vienos iš mano praeitų pinigų priėmimo praktikų.
 
Pati Giedrė kurse atvirai dalinasi savo asmenine patirtimi, įprasmintomis žiniomis, išgyvenimais. Jos vedimas kurso metu itin lengvas, konkretus, užduotys aiškios. Labai patiko sukurta grupė Facebook’e, kur galėjome dalintis patyrimais, nuotraukomis, darėme užduotis, užduodavome klausimus ar vesdavome diskusijas.
Esu dėkinga Giedrei, kad apskritai daro tokius kursus, kad suburia moteris, kurios būdamos rate, viena kitai pasitarnauja ir atliepia.”
- Renata
“Pinigų energijos kursas atskleidė daug paslapčių, kurias išgirsti gera kiekvienam. Sakau išgirsti, bet kaip veikti su visuo Jums dalinsis Giedre. Ji dalinasi tuo, kuo gyvena pati ir jai tai puikiai sekasi. Ir tai ne vien tik apie pinigus. Susitikimas su moterimis tai dovana viena kitai ir mus visas subūrė Giedrė.
Po šio kurso gera jaustis turtingai, nes taip viską susidėlioji jog viskam yra pinigų. Šio kurso tikslas įgyvendintas!!! Pagaliau pradėjau mokėti sau atlyginimą!!!
Po šio kurso, pradėjo žmonės prašyti jog pasidalinčiau šiomis paslaptimis. Nes garsiai dziaugiuosi.
Taigi Dalinuosi Nuostabioji Giedre ir Pinigų energijos kursai, norinčioms sužinoti kas yra pinigai ir ne tik.
Giedre Dėkoju Dėkoju Dėkoju“
- Irmida
“Kursas buvo labai naudingas, labai gyvas ir vertingas. Giedrė labai paprastai ir aiškiai dėlioja akcentus ten, kur kasdieniame gyvenime tiesiog prabėgame net nestabtelėdami ir nesusimąstydami. Pinigų leidimas, jų kaupimas, požiūris į pinigus ir gausą gali būti visiškai kitoks. Šiame kurse stebuklai vyko kiekvieno susitikmo metu. Dalinimasis asmenine patirtimi, nuoširdus bendravimas, atsivėrimas smarkiai praplėtė visas ribas. Atsirado naujų įpročių, naujo požiūrio taškų, lengvesnio priėmimo ir gausos įsileidimo į kasdienybę.
Man nauja patirtis buvo ir mokymų laikas. Dažniausiai ten skubėdavau vakarais, o šįkart išbandžiau rytinį laiką. Ir, turiu pasakyti, kad tai buvo nuostabiai puikus atradimas.
Ačiū, Giedre, už vedimą, už nuostabias patirtis, naudingas žinias ir minčių išgryninimą.”
Linkėjimai,
Birutė
***
“Mano atsiliepimas nebūtų labai tikslingas, nes man tai buvo ne apie pinigus :) man tai buvo apie moterų ratą, tai mano pirma patirtis, tad atradau labai daug. Ar gavau įkvėpimo naujai pradžiai? Taip! Bet ne finansine prasme, o šiek tiek giliau. Atsigręžiau į save ir pradėjau kelią savęs pažinimo ir atradimo link. Mūsų ratas buvo stebuklingas. Ėjau į kursą norėdama pagerinti šeimos finansinę padėtį, o išėjau pagerinus dvasinę.
Sukauptų pinigų pagalba, pradėjau savirealizacijos kursą – pradėjau eiti savo keliu. Kaupiu toliau.
Pinigai bus, kada jiems reikės būti. Aš vis dar nemanau, kad turiu stipriai stengtis ir dirbti, tam kad uždirbčiau. Manau, kad būdama tame kame turiu būti pinigai ateis. Kol kas leidžiu savimi rūpintis vyrui.Ir tiek kiek yra – tiek užtenka.”
Su meile,
Olga
“Man šis kursas buvo atgaiva sielai. Atrodo kursas apie materialius dalykus, tačiau gavau gerokai daugiau už materijos ribų.
Visų pirma į kursus ėjau vien dėl Giedrės. Įkvepianti jos studija, Džiaugsmo akademija ir kitos veiklos. Beto gerus metus gyvenau finansiškai visiškai užsispaudus. Nauji namai, skolos likę nuo statybų, vaiko priežiūros atostogos. Buvau užspaudus save nieko nenorėti. Ir labai džiaugiuosi, kad šiame kurse man pavyko netik pradėt VISKO norėti, bet ir įsikvėpt pradėti net dvi skirtingas veiklas.
Pradėjau labiau džiaugtis “mažais” pinigais, leisti pinigus su malonumu, nebijoti pinigų, kiek išeina pradėjau kaupti, sureguliavo finansus su tėvais, bei savo vaikais.
Išties magiškas kursas, su nuostabiom, įkvepiančiomis moterimis. Finansinė investicija, bent man, jau sugrįžo.
Ačiū Tau, Giedre, už tai ką darai. Esi nuostabi ir be galo įkvepianti.
Tikiu, kad dar sudalyvausiu ne vienam, tavo organizuojamame dalyke.
- Jovita
***
“Kursas mane sudomino ir patraukė, vien dėl to kad žaviuosi Giedre ir ką ji daro. Žavėjo tai, kad ji dalinsis savo asmenine patirtimi, ir tai man yra daug stipriau nei sausų vadovelių perpasakojimas.
Pati su pinigais aš jau seniai draugaunu, turiu santaupu, kaupiu pagal visus principus, esu susipažinus su nemažai knygų, teorijų ir patarimų. Pinigai su lengvumu ateina į mano gyvenima, ir taip pat lengvai išleidžiami. Be to, ir pat esu finansininkė, todėl kaip ir didelių lūkesčių kursui neturėjau.
Tačiau, tai kaip kursas sudėliotas ir ką jame gavau, iš ties sakyčiau jis turėtų vadintis, ne vien “pinigų” kursas. Čia vyksta kur kas daugiau procesų, ir atskleidžiama įvarių visaverčio gyvenimo paslapčių ir energetinių praktikų. Ir žinoma šeimos finansų paslapčių.
Tai puikus kursas, sustoti ir peržvlegti savo santykį su pinigais, su materija kuri Tave supa, ir net su visu tuo turtu, kurį esu sukaupusi savyje žinių ir patirčių pavidalu. Vienas nuostabus pratimas, kuris padėjo sustrūktūruoti, tai ką esu sukaupusi per +40 gyvenimo patirties. Jo metu kilusios įžvalgos, tarsi atvėrė naują suvokimą, kad aš galiu generuoti pinigų srautus ne tik iš “algos”, kuria galima gauti dirbant tik pagal modelį “ofise nuo 8 iki 17val”. Pamačiau daygybę naujų galimybiu, kilo naujų veiklų idėjų. O Giedrės entuziasmas, ir patarimai, įkvepia pokyčiams ir tikėjimui savimi.
Kursas sudėliotas taip, tarsi žaidimas su dideliais pinigais, bet patyrimas nuostabus, kai pradedi tą nauja matymą taikyti gyvenime, ir visur pradedi matyti galimybes. Žaidimas tarsi persikelia į realybę, ir visata pradeda siūsti situacijas, kurios tik patvirtina, kad viskas įmanoma, tik reikia teisingai fokusuotis ir norėti:)
Ir nuostabiausia, kad nors ir esu finansininkė, bet niekad neturėjau tiek daug sąveikos su grynais pinigias. VIsuomet viskas būdavo tik kortelės, virtualūs pinigai, o centai nelabai vertę ir beturėjo. Dabar myliu grynus pinigus, visada jų turiu, perskaičiuoju, ir nuostabiausia kad pati patyriau kiek daug galima sukaupti iš smulkių metalinių pinigų, kai juos tikslingai ir sąmoningai pastebi ir surenki iš visų “pakampių” ir kišenių:) I
Be to tarsi atsirado tvarka ir aiškus susidėliojimas, kiek gaunu ir kaip ir kur išleidžiu:)
Esu labai dėkinga Giedrei, už atvirą dalinimąsį, tuo ką pati patyrė, išgyveno, suprato ir pritaikė. Dėkoju, kad per Tave išgirstame save.”
- Džiuginta
Laimingas žmogus yra tas, kurio protas, kūnas ir siela harmoningi tarpusavyje!
Giedrė Pukienė
Giedre