SAUGUMAS – EMOCINIS INTELEKTAS – GYVYBIŠKUMAS – MEILĖ – kursas su Lina Lila

18:30

Every Monday from

2019/08/26

To

2019/09/16

Lina Lila (2)

SAUGUMAS – EMOCINIS INTELEKTAS – GYVYBIŠKUMAS – MEILĖ – 4 susitikimų su Lina Lila, kursas Vilniuje, “Studijoje 365”, V.Grybo g. 17, Vilniuje

Nuo rugpjūčio 26 d., 4 pirmadienius
Susitikimų metu mes geriau susipažinsime su savimi, su savo energetine sistema ir kvėpavimu.
Pirmojo susitikimo metu vyks paskaita apie mūsų visus esybės aspektus, bendras supažindinimas su kiekvieno žmogaus sistema ir už ką kiekvienas elementas joje atsakingas. Sužinosime kas sudaro tvirtą mūsų esybės pamatą ir suteikia saugumo jausmą, bei materialią gerovę. Gausite žinių apie pirmąjį energetinį centrą ir ryšio su tėvais ir protėviais svarbą. Taip pat vyks šamaniško kvėpavimo sesija ir meditacija. Kurią visa grupė visą savaitę paskui praktikuos namie. Taip pat gausite ir kitas užduotis vidiniam augimui.
Antrojo susitikimo metu kalbėsimės apie emocijas ir jų reikšmę. Sužinosite kur, kaip ir kodėl užlaikome emocijas ir kodėl mums tai labai nesveika. Suvoksite, kodėl visos emocijos reikalingos, net ir tos kurios dabar Jums atrodo nemalonios. Suvokus jų vedimą, jos nebetaps tokios nemalonios. Juk kai lietus lyja, ne visiems tai būna blogas oras, kai kurie moka grožėtis lietumi. Šio susitikimo metu taipogi turėsime kvėpavimo sesiją antram energetiniam centrui ir meditaciją, kurios praktika namuose padės išsivalyti nuo sukauptų ir užlaikytų emocijų.
Trečiojo susitikimo metu kalbėsime apie valią ir ryžtą, nuoseklumą ir atkaklumą. Sužinosite kas yra gyvybinė energija ir kodėl svarbu ją saugoti ir kaupti. Susipažinsite su Ego ir jo paskirtimi. Atliksime kvėpavimo sesiją kontrolei ir kategoriškumui paleisti, valiai ir ryžtui stiprinti. Gausite užduotis namų darbui.
Ketvirtojo susitikimo metu keliausime į savo širdeles. Kalbėsime apie meilę ir jos spalvas. Apie pasitikėjimą ir kodėl be jo mes negalime keliauti gyvenimu grakščiai ir su meile. Atliksime širdies akryvavimo meditaciją ir kvėpavimo sesiją per šį energetinį mūsų centrą. Ir su šia pakylėta nata pabaigsim kursą.
Po kurso būsite emociškai lengvesni ir ramesni, į gausite pagrindus tolimesnės savęs studijoms ir atvėrimui. Gausite rekomendacijas literatūrai tik užsiregistravus, tai galėsite pradėti nedelsiant ir tęsti po kursų. Taip pat turėsite žinias ir palaikymą praktikoms namuose ir per tą laikotarpį jau įgysite ir įprotį tam.
Kurso susitikimų tvarkaraštis:
rugpjūčio 26 d., pirmadienis, 18.30 – 21.00 val.
rugsėjo 2 d., pirmadienis, 18.30 – 21.00 val.
rugsėjo 9 d., pirmadienis, 18.30 – 21.00 val.
rugsėjo 16 d., pirmadienis, 18.30 – 21.00 val.
Kurso kaina: 200 eur.
Vienkartinis apsilankymas 60 Eur.
Vieta: „Studija 365“, V.Grybo g. 17, Vilnius
Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija galutinai patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems!
Lina Lila – alchemikė, savo srityje profesionaliai kuria magiją jau 11 metų. Į šią žemę ji atėjo žmonėms padėti rasti kelią į šviesą, į savo širdį, įkvėpti drąsos ir pasitikėjimo, kad kiekvienas gali kurti savo gyvenimą, keisdami savo vibracijos dažnį ir plėsdami suvokimą, sąmoningumą. Lina Lila, būdama liūtas, bei drakonas, pagal horoskopą, manifestorius pagal “Human Design”, ne vieną kartą susidegino save alcheminėje sąmoningumo liepsnoje, kas jai dovanojo laisvę nuo ego pančių ir tūkstančiams žmonių padėjo užkurti savo alcheminę transformuojančią ugnį. Ryškiausios dovanos yra – stipri įkvėpianti, manifestuojanti energija ir sugebėjimas sudėtingus mokymus perduoti paprastai. Lina Lila veda jogos mokytojų kursus, kvėpavimo mokytojų kursus, alcheminius transformacijos kursus, savaitgalio retrytus, retrytus europoje ir Balyje.

67723854_850550381993231_1099175649664303104_n

“Mes viską turime viduje”
Lina Rupšienė