Delčios ritualas: Yin & Nidra joga su Albina Burbuliene

Albina (2)
18:30

2019/10/20

Albina (2)

Delčios ritualas: Yin & Nidra joga su Albina Burbuliene

spalio 20 d., sekmadienį, 18.30 – 20.30 val.

Dylantis mėnulis – paleidimo laikas. Paleidimo to, kas mums nebenaudinga, nebereikalinga, ir neleidžia judėti pirmyn, o užsistovėjusios emocijos, įsisenėję mąstymo modeliai ir įsitikinimai pasislepia mūsų kūnuose, ir ilganainiui gali pasireikšti skausmu arba virsti ligomis.

Šis ritualas skirtas sustojimui lėkime ir nuolatiniame tikslo siekime. Jis skirtas poilsiui, įsižeminimui, susijungimui su savo kūnu ir jo išjautimui. Taip pat proto ramybei ir sielos džiaugsmui patirti.
Praktikos metu darysime tam tikras asanas, kurias laikysime ilgiau nei įprastai – nuo 2 iki 5 minučių (Yin Joga), atliksime raminančias, smegenų pusrutulių veiklą bei nervų sistemą reguliuojančias kvėpavimo praktikas (Pranayama), o pabaigoje patirsite nuostabią Jogą Nidrą – meditaciją, kurios metu atsipalaiduoja kūnas, protas, ir patiriama gilaus poilsio būsena. Šios praktikos metu bus daug gražios muzikos ir žvakių šviesos.

Yin Joga – lėta, išlaikyta ir medatyvi praktika, skirta tempti gilesniems organizmo dariniams – sąnariams, raiščiams, sausgyslėms, fascijoms.

Yin Jogos nauda:
– Ramina protą ir kūną;
– Mažina stresą ir nerimą;
– Pagerina kraujotaką;
– Padidina lankstumą;
– Atlaisvina fasciją ir pagerina sąnario judrumą;
– Subalansuoja vidaus organus ir pagerina “chi” ar “pranos” tekėjimą.

Joga Nidra – tai viena iš giliausių meditacijos praktikų, sąmoningai vedančių per daugelio mąstymo procesų, iki tylos ir ramybės.
“Joga Nidros dėka žmogaus kūne – prote vyksta pasikeitimai, suteikiantys gerą savijautą, stiprią kūno bei psichinę sveikatą bei teigiamą gyvenimo supratimą, gyvenimo džiaugsmą. Įtvirtinama stebėtojo būsena, o ji įgalina išlaikyti teigiamą nusiteikimą, paverčiant jį tvariu.”
http://www.yogi.lt/knygos/joga-nidra-papildyta/
Joga Nidra praktikos metu sukuriama erdvė tyrinėti tai, ko mums iš tiesų reikia, ir paleidimui senų, užsistovėjusių, bei nebereikalingų emocijų, jausmų ir minčių.

Delčios ritualo data: spalio 20 d., sekmadienį, 18:30 val. – 20.30 val.

Kaina: 25 EUR

Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija patvirtinama po apmokėjimo gavimo.

Vieta: “Studija 365”, V.Grybo g. 17, Vilnius

Delčios ritualą veda:
Albina Burbulienė – sertifikuota Mindfulness meditacijų ir terapinių praktikų mokytoja, sertifikuota Hatha jogos mokytoja, kognityvinės elgesio terapijos praktikė bei konsultantė, Sąmoningo valgymo propaguotoja ir konsultantė.

Laimingas žmogus yra tas, kurio protas, kūnas ir siela harmoningi tarpusavyje! Per MANE išgirsk SAVE!
Giedrė Pukienė
20190829 DZIAUGSMO_GIEDRE-12