WILD SPIRIT BALI su Giedre ir Lina Lila

20622142_10155486407775030_1159165438112709780_n
07:00

2019/01/30

To

2019/02/11

20622142_10155486407775030_1159165438112709780_n

WILD SPIRIT BALI su Giedre ir Lina Lila

2019 m. sausio 30 – vasario 11 d. 

Šios atostogos Jūsų PROTUI, KŪNUI ir SIELAI. Atostogos vienoje gražiausių bei dvasingiausių pasaulio salų. Saloje, kurioje kasdien yra šventė, kurioje švenčiama mėnulio jaunatis, mėnulio pilnatis, kurioje yra valstybinė tylos diena, kurioje ceremonijos vyksta taip dažnai, jog papuošimai gatvėse džiugina kasdien. Tai sala, kurioje gyventojai kasdien aukoja Dievams ir meldžiasi kelis kartus per dieną. Tai sala, kurioje važiuojama pasisemti įkvėpimo. Pamatykite tai savo akimis, pajauskite tai savo širdimis.
Šios atostogos – MOTERIMS, moterų rate, nuostabioje viloje, su programa, kuri subalansuos, suteiks energijos ir jėgų vaikščioti po esybės gelmes. Grupinės sesijos, pokalbiai, kūno praktikos, Devi Joga, Kvėpavimo sesijos, Paleidimo praktikos, Meditacijos, Ceremonijos, kurių metu susitiksite su tikrąja savimi.
Tai atostogos, kurių metu iš proto persikraustysite į širdį.

ATOSTOGŲ PROGRAMA – pagal pajautimą, be laikrodžio.

1 DIENA. Sausio 30 d.
Tarptautinis skrydis. Vilnius – Denpasar.

2 DIENA. Sausio 31 d. – Atvykimas.
Pasitikimas Denpasaro oro uoste, pervežimas į nuostabią vilą. Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose. Susipažinimas su erdve. Grupinis Moterų Ratas. Meditacija.

3 DIENA. Vasario 1 d. – Susipažinimo diena.
Poilsis. Bendri pusryčiai viloje. Diena, skirta poilsiui, po ilgo skrydžio, laiko zonos persijungimui, erdvės pajautimui. Buvimas viloje, maudynės baseline, pokalbiai. Bendra vakarienė viloje. Pirmosios kvėpavimo praktikos.

4 DIENA. Vasario 2 d. – Apsivalymo diena.
Devi Joga. Bendri pusryčiai viloje. Maudynės baseine. Norinčios, po pietų gales vykti pas BALI salos kunigą, valymo vandeniu ceremonijai, bendrai maldai ir meditacijai. Vakarienė ir poilsis viloje. Vakare – grupinė meditacija.

5 DIENA. Vasario 3 d. – TYLOS diena.
Devi Joga. Maudynės baseine. Bendri pusryčiai viloje. Diena, skirta poilsiui, knygai, buvimui su savimi. Bendra vakarienė viloje. Norinčioms – grupinė ceremonija.
—-
6 DIENA. Vasario 4 d. – Paleidimo diena (JAUNATIS)
Rytinė kūno judesio praktika. Maudynės baseine. Bendri pusryčiai viloje. Vakare vyksime į vandens šventyklą, kurioje norinčios dalyvaus apsivalymo vandeniu ceremonijoje bei bendroje maldoje. Grįžimas į vilą. Grupinė sesija: Aš ir mano norai. Bendrai vakarienė ir poilsis, vakare – meditacija.

7 DIENA. Vasario 5 d. – Santykiai, aš, jis ir visi kiti.
Ryto meditacija. Maudynės baseine. Bendri pusryčiai viloje. Laisvas laikas. Diena, skirta poilsiui, knygai, buvimui su savimi. Grupinė sesija: Santykiai, aš, jis ir visi kiti. Bendra vakarienė viloje. Grupinė meditacija.

8 DIENA. Vasario 6 d. – Meilė sau. Nauja Aš.
Rytinė kūno judesio praktika. Maudynės baseine. Bendri pusryčiai viloje. Leisimės į dar gilesnį ir įdomesnį savęs pažinimą. Grupinė sesija: Meilė SAU. Norinčioms – grupinė ceremonija, meditacija.

9 DIENA. Vasario 7 d. – Atradimų diena.
Rytinė Joga. Bendri pusryčiai viloje. Išvyka į UBUDĄ, laisvas laikas vaikščiojimui, masažams, suvenyrams, norinčios galės apsilankyti beždžionių miške. Bendra vakarienė viloje. Grupinė meditacija.

10 DIENA. Vasario 8 d. – Pasaulis ir aš.
Rytinė Joga. Bendri pusryčiai viloje. Išvyka į UBUDĄ, laisvas laikas vaikščiojimui, masažams, apsipirkimui. Bendra vakarienė viloje. Moterų ratas. Grupinė meditacija.

11 DIENA. Vasario 9 d. – Suvokimų diena.
Rytinė Joga. Bendri pusryčiai viloje. Diena, skirta poilsiui, knygai, buvimui su savimi. Bendra vakarienė viloje. Grupinė meditacija.

12 DIENA. Vasario 10 d. – Pasiruošimo grįžti į visuomenę diena.
Rytinė Joga. Bendri pusryčiai viloje. Diena, skirta poilsiui, knygai, buvimui su savimi. Bendra vakarienė viloje. Moterų ratas. Grupinė meditacija. Rato uždarymas.

13 DIENA. Vasario 11 d. – Išvykimas
Atsisveikinimas su vila. Išvykimas į oro uostą skrydžiui į Vilnių.
***
Kelionės kaina: 1400 Eur. (gyvenant dviviečiame kambaryje) + skrydis.
***
Keliautojų grupė nedidelė, tad paskubėkite rezervuoti.
***
Į kelionės kainą įskaičiuota:
– Apgyvendinimas nuostabaus grožio viloje džiunglių apsuptyje.
– Maitinimas viloje 2 kartus/dienoje.
– Kelionės programa, kūno lavinimo praktikos, grupinės ir asmeninės sesijos.
– Visos programoje numatytos išvykos.
***
Kontaktai kelionės rezervacijai: studija365@gmail.com 

Kelionėje Jus lydės:

Giedrė Pukienė.
“Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja, Facebook puslapių “Protui/Kunui/Sielai”, “Džiaugsmo akademija” kūrėja, koučingo specialistė, NIA trenerė ir praktikė, rinkodaros specialistė, renginių, seminarų, mokymų, stovyklų, kelionių protui, kūnui ir sielai į įvairias pasaulio šalis kūrėja ir organizatorė, Mokymų programų “Mokausi Džiaugtis”, “Pinigų energija”, Workshopo: “Mano norai ir svajonės” kūrėja ir lektorė.
ir
Lina Lila.
Atsidavusi jogai ir kvėpavimui jau daugiau nei dešimt metų, mokosi, praktikuoja ir moko, Lietuvoje ir užsienyje. Kauno “Buddha on bike” jogos studijos įkūrėja ir vadovė. Pasaulinio lygio, Yoga alliance akredituotos jogos mokytojų mokyklos įkūrėja ir vedančioji dėstytoja. “Buddha life trip” kelionių keičiančių gyvenimą partnerė. Turinti jogos meistro kvalifikaciją, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo mokytojo kvalifikaciją ir iniciaciją į šamaniško kvėpavimo mokymą. Sesijų metu Lina Lila naudoja gydančius instrumentus ir prisilietimą.

Kasdien nors akimirką ilgiau nutildau protą, vis daugiau atveriu širdį ir jos akimis pamatau visatos grožį ir vientisumą. Absoliuti meilė ir pilnatvė jau yra mumyse.
Saulė Šablinskaitė
Oro Joga_Saule