Gegužės 4-11 dienomis – DŽIAUGSMO savaitė Moterims, Toskanoje.

Toskana(1)

Gegužės 4-11 dienomis – DŽIAUGSMO savaitė Moterims, Toskanoje.

Visoms, norinčioms pailsėti.
Visoms, norinčioms pailsėti nuo mokymosi.
Visoms, norinčioms įkvėpti moteriškos energijos, džiaugsmo, kūrybos ir galimybių impulso.
Visoms, norinčioms įkvėpimo gyventi ir būti.
Visoms, norinčioms malonumų, moteriškų pokalbių.
Visoms, kurios atvira širdim pasiilgo, be įsipareigojimų, praleisti savaitę saugioje moterų apsuptyje, su lengvumu, džiaugsmu ir malonumu.
—-
“Tai PIRMOSIOS “Džiaugsmo Akademijos” atostogos moterims. Jos bus kupinos džiaugsmo, su lengvumu ir malonumu. Džiaugsmas tėra variklis. Visa kita yra gylis, kuris slepiasi kiekvienoje širdyje. Aš dalinsiuosi iš visos širdies, o jūs – kiek norėsite, tiek pasiimsite.
Nemokysim Jūsų. Dalinsimės su jumis savo energija, patirtimi, išgyvenimais, dalinsimės kuo gyvenam, ką praktikuojam, kas veikia, kad pajaustumėte – koks stebuklas yra gyvenimas.
Buvimo temas pasirinksite pačios, jas padiktuos ir mūsų bendrystė, bei susirinkusi moterų energija.
Gyvensime nuostabaus grožio viloje, su baseinu, komfortiškai, moteriškai, patogiai – taip, kaip mėgstu labiausiai. Visa kita, kaip norėsim, taip ir bus.
Grupė nedidelė, kad poilsis būtų kokybiškas.
Registracija pasibaigs, kai užsipildys visos vietos, tad paskubėkite apsispręsti ir registruotis!
“Put your positive pants ON”
- Apkabinu, Giedrė Pukienė
—-
Beje,
Pakviečiau vykti kartu Rasą Šiekštelę, kad pajaustumėte tapymo gamtoje džiaugsmą, kad galėtumėte atsiduoti tiems impulsams, kurie ateina, kai norim išreikšti save per spalvas ir pasikalbėti negirdima kalba. Jūsų “Kalbantys paveikslai” viską papasakos už Jus. Jeigu tik norėsite, Rasa Jums išvers ką jie sako.
 
Pakviečiau kartu vykti Audrą Dargužienę, kuri savo ramybe bei prisilietimais, užliūliuos Jūsų sielas, o jos gyvenimiška patirtis, 28 metus gyvenant santuokoje, tikrai pravers kiekvienai.
—-
DŽIAUGSMO savaitės kaina: 1290€ + skrydis
Kas įskaičiuota į kainą:
1. Apgyvendinimas viloje, dviviečiame kambaryje.
2. Maitinimas 2 kartus per dieną + užkandžiai ir vaisiai.
3. Programa, grupinės sesijos, praktikos, meditacijos, kūrybai skirtos priemonės.
4. Dvi išvykos į aplinkinius miestelius.
5. Visos dienos išvyka į Itališko maisto ruošimo pamoką.
6. 1,5 val. viso kūno masažas “Lopšinė sielai” su Audra.
7. Asmeninis pokalbis su Giedre.
9. Asmeninis pokalbis su Rasa.
PAPILDOMAI:
Skrydis nuo 260 Eur.
Jūsų asmeninės išlaidos.
Sveikatos draudimas.
Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Kelionės organizatorius: Estravel.
Taigi, šią savaitę bus kartu su Jumis:
Giedrė Pukienė: “Studija 365” ir “Džiaugsmo akademijos” įkūrėja, Facebook puslapių “Protui/Kunui/Sielai”, “Džiaugsmo akademija” kūrėja, koučingo specialistė, NIA trenerė ir praktikė, rinkodaros specialistė, renginių, seminarų, mokymų, stovyklų, kelionių Protui/ Kūnui/ Sielai į įvairias pasaulio šalis kūrėja ir organizatorė, Mokymų programų “Mokausi Džiaugtis”, “Pinigų energija”, Workshopo: “Mano norai ir svajonės”, Įkvėpimo rato moterims kūrėja ir lektorė.
Rasa Šiekštelė: Mylima žmona ir dviejų dukryčių mama, esybinio kūrybiškumo įkvėpėja, sertifikuota koučingo specialistė, neuroedukatorė ir meno terapijos praktikė, aktyvaus ir sąmoningo judesio atsipalaidavimo praktikų, kūrybinių terapinių užsiėmimų, įkvėpimo projektų iniciatorė/vedėja, pokyčių meno įkūrėja.
Audra Dargužienė: dviejų suaugusių sūnų mama, su vyru džiaugiasi 28-tais darnios santuokos metais ir vis dar jaučiasi įsimylėję, „Lopšinė sielai“ įkūrėja, ThetaHealing® meditatorė, atlieka terapinius masažus kūnui ir sielai, konsultuoja šeimos santykių klausimais.

Kasdien nors akimirką ilgiau nutildau protą, vis daugiau atveriu širdį ir jos akimis pamatau visatos grožį ir vientisumą. Absoliuti meilė ir pilnatvė jau yra mumyse.
Saulė Šablinskaitė
Oro Joga_Saule