Kelionės

1

KELIAUKITE, MEDITUOKITE, TOBULĖKITE!

“Studija 365” organizuoja atostogas MOTERIMSMAMOMS, DUKROMS į skirtingas pasaulio šalis.

“Keliaukite, medituokite, tobulėkite” – kelionės po pasaulį ir tuo pačiu kelionės į SAVE! Tai tiesiog atostogos, tik šiek tiek kitokios, tiems, kas nori ilsėtis, mėgautis, keliauti, sportuoti, atrasti ir tobulinti save, pažinti save iš naujo, atrasti naujų draugų ir gyvenimo bendrakeleivių.

Į šias keliones galite drąsiai vykti vieni, su drauge, su dukra, ar su mama.

Kelionių metu jus lydės “Studija 365” lektorės.

Nagrinėjamos temos priklausys nuo keliautojų poreikių. Bus daug naudingos informacijos, dalijimosi patirtimi ir daug teigiamų emocijų.


ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

 Maldyvai_FB_Cover (5)

Atostogos Moterims – Protui/Kūnui/Sielai – MALDYVUOSE!

Su Giedre Pukiene, Audra Dargužiene, Rasa Šiekštele ir Renata Urbonaite.

2020 m. kovo 8-17 dienomis
VIETŲ NETURIME
Atostogos SAU, apie SAVE, su SAVIMI, norinčioms pailsinti SAVO Protą, Kūną ir Sielą, bene gražiausiame pasaulio kampelyje.
Atostogų Moterims Maldyvuose Kaina: 2345 Eur. (gyvenant dviviečiame namelyje, ant kranto, su pusryčiais ir vakariene, bei programa) + skrydis iš Vilniaus.
—-
Lėktuvo bilietas (kurio kaina momentinė ir gali keistis, priklausomai, kada planuojate jį įsigyti) užsakomas ir apmokamas po užsakymo/rezervacijos atlikimo per 24 valandas.
—-
Į kainą įskaičiuota:
1. 7 nakvynės Maldyvuose, 5* viešbutyje, namelyje, dviviečiame kambaryje.
MALDYVUOSE gyvensime išskirtinėje vietoje – kokoso formos saloje, dviviečiuose nameliuose, 5* viešbutyje.
Šis prabangus viešbutis įsikūręs gražiajame Baa atole, kurį UNESCO paskelbė jūrų draustiniu ir biosfera. Dėl ypatingos padėties atole, čia ypatingas rojus mėgstantiems nardyti ir “snorklinti”.
2. Maitinimas: pusryčiai, vakarienė.
3. Programa, grupinės sesijos, praktikos, meditacijos, kūrybai skirtos priemonės.
4. Visi reikalingi pervežimai
Papildomai:
Skrydis Vilnius – Malė – Vilnius, nuo 789Eur.
Kelionės draudimas.
Jūsų asmeninės išlaidos.
—-
Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija vyks kol užsipildys visos vietos.
Kelionės organizatorius: Estravel.
2 3
4 5
6 7
8 9
10

Moterų ATOSTOGOS Maroke, su Giedre Pukiene ir Irmida Petrule


KELIONĖS (17)

Moterų ATOSTOGOS Maroke, su Giedre Pukiene ir Irmida Petrule

nuo balandžio 21 d. iki gegužės 1 d.

10 dienų SPALVŲ, KVAPŲ, PRIESKONIŲ, AUDINIŲ

Keliausime ten, kur SPALVOS, KVAPAI, PRIESKONIAI, AUDINIAI, RAŠTAI, MĖTŲ arbata ir TADŽINAI.
Keliausime ten, kur DYKUMA susijungia su JŪRA, ten, kur didžiausias pasaulyje RESTORANAS po atviru dangumi, kur HAMAMAI, MASAŽAI ir visi su ilgais apdarais.
Keliausime ten, kur OŽKOS tupi medžiuose, jų saldumynai ir TURGUS garsėja visame pasaulyje.
Keliausime ten, kur įkvėpimą savo kūrybai rado visame pasaulyje garsūs dizaineriai, mados kūrėjai, dailininkai.
—-
Moterų Atostogos Maroke – poilsis iš visos širdies, su ragavimu, pasimėgavimu, su gyvenimu autentiškuose viešbučiuose, nacionaliniuose riaduose, nakvynėmis dykumoje prabangiose palapinėse, maisto ruošimo pamoka (jeigu tik norėsime), apsilankymu Marakešo turguje ir Lejardin sodais, prabanga ir poilsiu prie jūros.
—-
Gyvensime keliose vietose, kurios alsuoja tradicijomis, unikalumu, gamtovaizdžiu ir išskirtinumu. Miksuosim viską taip, kad patirtume ir pamatytume daugiau nei įprastoje kelionėje. O ir visos kelionės metu prasmingai leisime laiką pokalbiuose, praktikose.

Šioje kelionėje jus lydės Giedrė Pukienė ir Irmida Petrulė – duetas, savo gimimą švenčiančios tą pačią mėnesio dieną. Joms apsijungus, patirsite kelionę, kurioje Jus lydės DŽIAUGSMAS, PINATVĖ, MOTERIŠKUMAS, LAISVĖ, PATIRTYS ir visa tai per MALONUMĄ. Pilnomis saujomis dalinsimės, ir beliks tik mėgautis.

Mūsų moterų grupę lydės marokietis, kuris vedęs lietuvaitę, tad būsime jaukiai ir saugiai.
Jeigu jaučiate, jog norite pasiimti dukrą, mamą ar draugę keliauti kartu – esate laukiamos abi.

Kelionės kaina: 1495 Eur. + skrydis iš Vilniaus

Į kelionės kainą įskaičiuota:
1. 10 nakvynių, apgyvendinimas skirtinguose viešbučiuose, autentiškuose riaduose, prabangiose palapinėse dykumoje, dviviečiuose kambariuose, su pusryčiais.
2. 5 autentiškos vakarienės, 1 pietūs.
3. Programa, grupinės sesijos, praktikos.
4. Dykumos transportas (kupranugariai).
5. Visi reikalingi pervežimai.

Papildomai:
– Skrydis Vilnius – Frankfurtas – Kasablanka – Frankfurtas – Vilnius (skrydis vykdomas su oro linijomis „Lufthansa”), nuo 421 Eur.,
– Apsilankymas mokamuose objektuose Marakeše.
– Jūsų asmeninės išlaidos, apsilankymas SPA.
– Maisto ruošimo pamoka.
– Kelionės draudimas.

Registracija el.paštu: studija365@gmail.com
Registracija vyks iki užsipildys visos vietos.
—-
Lėktuvo bilietas (kurio kaina momentinė ir gali keistis, priklausomai, kada planuojate jį įsigyti) užsakomas ir apmokamas po užsakymo/rezervacijos atlikimo per 24 valandas.

Kelionės organizatorius: Estravel.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Maršrutas


KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI


“Dėkoju Jums už pačią šauniausią dovaną: pažintas šalis, maršrutas buvo įdomus; giliausias emocijas palietusias Mildos paskaitas ir asmenines sesijas; Giedrės NIA, rūpestį ir šilumą; nors ir per atstumą, tačiau jutau Ajos globą; neralią kompaniją; pirmus kartus, kurių buvo tikrai daug; diskusijas ir juoką; apmastymus tyloje; pabuvimą su savimi; įspūdžius ir spalvas; kiekvieną minutę. Noriu dabar važiuoti su Jumis į Bali. Bučkis.”

– Lina, Vilnius, 2016 m. Kambodža – Tailandas 


“Šioje kelionėje labiausiai sužavėjo aplankyts vietos ir viešbučiai, kuriuose buvom apsistoję, jie 100% patenkino lūkesčius. Geras santykis, tarp laiko, skirto poilsiui, turizmui, pokalbiams ir praktikoms. Dėkoju už galimybę pabūti kartu ir atskirai. o iš bendrų veiklų turbūt įsimintiniausia buvo tylos diena su adrenalino prieskoniu. Dėkoju už visą šūsnį nuostabių įspūdžių, puikių foto, kurios šildys šaltais vakarais. O tam tikros įžvalgos ir žinios padės pažvelgti į gyvenimiškas situacijas kitaip”

– Dagna, Vilnius, 2016 m. Kambodža – Tailandas 


“Dėkoju organizatoriams už puikiai suorganizuotą kelionę, už neišdildomus įspūdžius, už galimybę pažinti ne tik naujus kraštus, bet ir pačiam dvasiškai tobulėti. Geros kloties!

– Zigmantas, Vilnius, 2016 m. Kambodža – Tailandas 


“Pirmiausia, tai kasdien dėkoju sau, kad išdrįsau važiuoti į šitą kelionę. Nesakau, kad tai mano gyvenimą pakeitė šimtu procentų, bet kad vis dar jaučiu ramybę, tai tikrai. Man Bali pirmą kartą gyvenime buvo tokia saviajauta, kad buvau Čia ir dabar – anksčiau nesu patyrusi tokio jausmo, bent jau pastaruosius dešimt metų tai tikrai. Pagavau save vienoj situacijoj – jau važiuodama į kelionę žinojau, kad kažkurią dieną reikės keltis naktį ir lipti į kalną. Pagal mano charakterį, tai turėjau skaičiuoti dienas, kada čia ateis ta sunki dieną, kaip čia bus ir t.t. O aš tiesiog žinojau, kad kažkurią dieną lipsu į tą kalną, kad man pasakys iš vakaro kada tas lipimas bus, ir tiek. Ne tik kad pamečiau savaitės, mėnesio dienų ar net valandų seką, bet ir neturėjau jokio jausmo apie namus – nei kad noriu, nei kad nenoriu, tiesiog žinojau, kad kai ateis laikas, baigsis atostogos, tada ir važiuosiu namo. Žodžiu, šitie pojūčiai man tikrai buvo stebuklingi, nes būnant LT tokių nepatiriu. Labai patiko tylos diena, kai visą dieną leidau sau būti tik su savimi, savo mintimis, ir nors ir nepadariau jokių svarbių išvadų, ar neturėjau nušvitimų, buvo labai labai gera pabūti tik savo mintyse – vėlgi kol kas net neįsivaizduoju ar galėčiau tą patirti namuose. Man asmeniškai labai patiko organizacija, kad nieko nereikėjo galvoti, tiesiog eiti kur kviečia, važiuoti kur veža ir daryti ką siūlo. Kadangi, matyt, neturėjau absoliučiai jokių lūkesčių, man viskas tikrai labai patiko. Taip pat labai patiko pirmoji savaitė su intensyvia programa. Ypatingai sujaudino ceremonija pas kunigę – iki šiol nieko nepašaus nebuvau patyrusi. O po tokios intensyvios savaitės tikrai buvo gera atsijungti ir pailsėti saloje. Dar man asmeniškai labai didelis pliusas tai geri viešbučiai. Nes aš tai galvoju, kad tobulėti galima ir penkių žvaigždžių viešbučiuose su privačiais baseinais, o ne tik ašramuose, o pabūti tokiose vietose tik su savimi, mėgautis visais malonumais tik su savimi, šokinęti ant lovos vienai, vienai plaukioti baseine ar pusryčiauti privačioj savo viloj – man visa tai yra nerealu!

Tai žodžiu, kas klausia apie Bali, sakau, kad man patiko visu šimtu procentų. Ir jeigu reikėtų atsakyti dėl ko – aš nežinau. Matyt labiausiai dėl mano geros savijautos būnant ten. O prie to prisideda tikrai daug komponentų – ir programa, ir geri viešbučiai, ir gamta ir, žinoma, labai smagi moteriška kompanija. Tai aš taip manau, kad iki šios minutės tai buvo mano gyvenimo kelionė. Dėkoju tau Giedre, kad suorganizavai, kad pakvietei, ir dėkoju sau, kad išdrįsau. Bučkis,”

– Kamilė, Vilnius, 2016 m. Bali


“Kelionės man yra vienas iš patiekalų sielai. Tad visada į jas pasileidžiu atvira širdimi, priimdama viską kas jose benutiktų. Į šią kelionę papuoliau begalinių istorijų dėka, kurių pirmoji buvo kuomet aš nusipirkau suknelę – tuniką, kuri ne itin tinkama lietuviškoms vasaroms (jos čia pernelyg vėsios) ir draugei užklausus “Kur tu ją dėvėsi?” – aš net negalvodama atsakiau – “Na kur, kur? Aišku, kad Balyje!” Be abejonės – tai buvo mano juokelis, bet Kūrėjas sako: “ir lai tas juokelis nutinka” – ir jis nutiko.

Išties išgyvenau nuostabią, pilną ispūdžių kelionę tiek sielai, tiek kūnui ir protui. Joje buvo apstu įvairiausių spalvų, skonių, kvapų, vaizdų, garsų, emocijų, ritualų, masazų, turbanų sukimų, smagių moteriškų apsipirkimų, nutikimų, šokių, meditacijų, tylos, įkvėpimų, atradimų, naujų patyrimų, transformacijų, besišypsančių veidų, atvirų širdžių, pasidalinimų ir bendravimų su žmonėmis, aplinka ir pačia savimi. Čia sutikau nuostabių moterų, draugių, sielos sesių. Ir visa tą gausą teko patirti ir išgyventi už ką esu be galo dėkinga visiems prie to prisidėjusiems.

Kadangi esu meniškos prigimties siela ir gamtos mylėtoja likau sužavėta egzotiška, vitališkumu pulsuojančia fauna ir flora, ir iki mirties prisiminsiu tas ryžių terasas ir džiunglių miškus su visais kuždesiais.

Kadangi šalį atspindi jos gyventojai, tai apie baliečius galėčiau pasakyti, kad jie išties labai malonūs, nuoširdūs, atviri, darbštūs, nagingi, kūrybingi, visada besišypsantys, santūrūs ir sąžiningi žmonės, gyvenantys darnoje su Kūrėju, Motina Gamta, žmonėmis ir pačiais savimi. Ta darna tiesiog tvyro ore. Ji įkvepia ir transformuoja. Gražu ir gera tai stebėti ir net užsikrėsti tuo. Taip, aš užsikrėčiau.

Nors iki šiol iš keliautojų teko išgirsti, kad baliečiai yra apgavikai, mano patirtis kitokia. Ten, saloje, kuomet dolerius keiti keitykloje į jų vietinius pinigus, tai tampi milioniere. Taip, aš buvau milionierė su ne vienu milijonu ir man, sunkiai besigaudančiai tuose keitimuose, mane apgauti buvo vieni juokai. Man beperkant foto portretą, aš vietoj 7$ jų pinigais atskaičiavau jiems 750$ ir jau buvau beislekianti pro duris, kai mane pasivijo moteris sakydama, kad aš už šią gražą galiu nusipirkti daug gražių šilko suknelių ir autentiškų papuošalų arba apsimokėti, kad ir jogos pamokas. Susigraibius būčiau ko gero jau tada, kai būtų per vėlu. Tad žmonės čia geri ir sąžiningi, o uždirbti visi nori. Su jais be galo malonu derėtis ir tai man labai patiko. Įsivaizduokite kaip smagu vilkėti suknelę kuria pasiuvo mama, o sumodeliavo dukra ir dar pasipuošti tėvo sukurtomis apyrankėmis. Visu tuo pasipuošdama aš visada labai šiltai prisimenu tą gražią šeimą iš Ubud kaimelio. Taip, tai tik daiktai kažkam, bet juose tiek tų žmonių meilės ir šilumos sudėta juos bekuriant.

Prisipažinsiu, kad Ubud kaimelis mane užbūrė ir jame jaučiausi lyg vietinė gyventoja.Tai yra ta vieta, į kurią pasižadėjau dar grįžti. Tas kaimukas kaip kokia menininkų meka su begalėmis dirbtuvėlių, galerijų, studijėlių, jaukių parduotuvėlių, o tarp jų – begalė šventyklų ir šventyklėlių ir dar ryžių laukus randi. Apskritai, šioje šalyje laikas tiesiog tirpte tirpo ir tuo pačiu jis sustodavo ir net būdavo, kad išvis nebeegzistuodavo. Aš tarytum visada budavau čia ir dabar tiek, kiek man reikia tam tikrai patirčiai įgyti. Nuostabus jausmas ir potyris.

Gilia žyme paliko ritualas pas vyriausiąją šventikę džiunglėse kaimelyje toje šventykloje su jos giedojamomis maldomis ir meditacija džiunglių apsuptyje. Kai tiesiog jaučiau kaip jos balso garso vibracija mane skrodė ir manyje atsivėrė tokia gelmė iš kurios riedėjo tokios tyros, tyros ašaros, o meditacijos metu džiunglėse užliejo begalinė meilė, palaima. Ivyko transformacija, kuri man galutinai padėjo “išsinerti iš senos odos likučio”. Sunku tokius potyrius apibūdinti… jie labai subtilūs ir asmeniški, bet būtent vien dėl to man buvo verta keliauti ir keliaučiau dar sykį. Dėkoju už tai ir jaučiu dėkingumą.

Na, o atkeliavus į laukinę Gili Travangan salą pasijutau lyg neaiškaus amžiaus filme. Ji dar kitokia. Aišku, kad patiko jau pradedant tuo, kad civilizacijos pasiekimai jos dar nesugadino. Vis dar dabar girdžiu tą kitoki Indijos vandenyno šėlsmą naktimis, tuos džiunglių gyventojų garsus mėnulio pilnatyje ir supuosi tose supynėse – lovoje palei pat vandenyną. Čia gyvenau savo svajonių name su savo svajonių kate (bengalu). Čia pirmą kartą gyvenime maudžiausi nuoga su krūva moterų naktyje ir tai buvo nuostabu. Žydras vandenynas ir tylos diena, kurios metu aš pėstute palei krantą viena apkeliavau visą salą. Aš viena apkeliavau visą salą! Tai buvo WOW! Mano vyrui sunku buvo net patikėti, kad aš išdrįsau tai padaryti. Man net pačai buvo nelengva tuo patikėti! Keliaudama aplink tą salą palei vandenyną sutikau daug savo veidrodžių ir ar jie mane nudžiugino? Taip. Tiesiog dievinu tylos stovyklas, nes jų metu gali sustoti ir giliau pažvelgti į savo vidų. Ir dar aš vis gaudydavau tuos Nijos šokius Vilniuje ir taip jų ir neišbandžiusi išvykau į kelionę ir man, Giedre, buvo pati nuostabiausia dovana tie pirmieji Nijos šokiai ant vandenyno kranto šioje laukinėje gamtoje. Širdingai dėkoju!  <3 Buvo kažkas tokio! Jūs turite tai patirti jeigu tik jie bus vedami.

Man labai pasisekė, nes man teko pagyventi net su trimis skirtingomis moterimis. Dėkoju Jums mielosios, kad mane atlaikėte! Man su Jumis buvo gerai! Gera ir iki šiol, nes vis dar bendraujame ir palaikome gražų ryšį. Užsimezgė draugystė!

Ir būtinai kopkite į tą Baturo kalno viršūnę. Aš labai džiaugiuosi įkopusi į savo vidinio Baturo kalno viršūnę su trimis svetimtaučiais vyrais ir dviem šunimis, nes pasiklydau ir pasimečiau nuo mūsų grupelės. Bet aš įveikiau save ir tai nuostabu! Jūs tik įsivaizduoti galite ką aš ten patyriau savyje ir išgyvenau. Man tai tik į naudą. Ir atsiveriantys vaizdai buvo to kopimo verti aš čia visomis prasmėmis ir tiesioginėmis, ir ne.

Maisto gaminimo pamokėlės buvo nepakartojamos, nes žmogus trykšta džiaugsmu tuo kuo dalinasi ir jo komanda šauni ir mes visi šauniai padirbėjome ir maistas buvo dieviško skonio, nes gaminama kitaip nei, kad mūsuose. Ir patikekite, gautos žinios labai pravers. O turguje maniau, kad akis pamesim nuo tos šviezios pasiūlos vaisių ir daržovių ir kitų produktų. Apskritai Balio saloje maistas toks gyvas, šviežias ir įvairus. Man, kaip žmogui nevalgančiam mėsos, buvo labai gausus skonių ir įvairovės pasirinkimas. O šviežių sulčių asortimento gausa…O jetau jau ilgiuosi! Virškino skrandukas viską puikiai, o tai ir juk nuostabu keliaujant.

Milda ir Giedre, judvi esate puikios organizatorės, globėjos, šaunios pakeleivės ir sesės. Kruopščiai ir skoningai jūsų parinkti autentiški, tų kraštų stiliumi įrengti jaukūs namai. Sakau “Namai”, nes juose jaučiausi lyg namuose t.y labai jaukiai, maloniai ir komfortiškai. Jie tokie organiški ir savi buvo. Gan išmintingai sudėlioti visi maršrutai, ekskursijos, paskaitos, poilsis ir t.t Trumpai tariant nebūtų Jūsų tai ir kelionės tokios šaunios nebūtų. Džiaugiuosi, kad esat, kad susitikom. Dėkoju už tai, ką Jūsų dėka patyriau  <3. Tik galėjom viena savaite ilgiau pabuti.

Tad ar verta keliauti į šią kelionę? Vienareikšmiškai sakau, kad TAIP! Verta keliauti, verta patirti, verta atsiverti, verta atsiduoti ir yra už ką padėkoti. Tad dėkoju moterys ir linkiu Jums geros kloties ir toliau.

Beje, dėkoju ir mūsų kaip ten aš jį pavadinau – vietiniam vedliui Nanai už visas tas “atvertas duris”, už paneštą kuprinę, už džentelmeniškumą, geranoriškumą ir organizuotumą į ten kur galbūt be jo būtų kitaip. Dėkoju ir Ajai iš kelionių organizacijos “Botique travel”.

Kelionė buvo nuostabi ir jos dėka mano gyvenimas įgavo dar kitokių gražių spalvų. Ir nors nuo kelionės praėjo jau beveik metai aš vis dar ja kvėpuoju!

P.S Moterys, į kelionę vežkitės pustuščius lagaminus, nes ten neprisikrauti neįmanoma.

Šiltai apkabinu.”

– Vilma, Turbanų Karalienė, Vilnius, 2016 m. Bali


 “Nuostabi, turtinga įspūdžiais ir įžvalgomis kelionė, kurioje atradau ne tik naujų draugų, bet ir naują SAVE. Ir pirmą kartą pajutau, kai fiziškai atostogaujant 2 savaites, emociškai ir dvasiškai atostogauji mėnesį!!!”

– Eglė, Vilnius, 2015 m. Bali


 

“Kelionė į Balio salą tarsi likimo dovana – apsisprendžiau paskutinę minutę nežinodama nei žmonių, nei programos. Ką patyriau? Sutikau daug naujų puikių žmonių. Sužinojau, kad žmonės tobulėja tobulindami savo vidų kitaip, nei esu patyrusi aš. Nuo šiol žodis “koučingas” nebegąsdins. Dėkoju Mildai – sielų gydytojai, dėkoju Giedrei – kompanijos sielai, dėkoju Dievui už save. Visi potyriai turtina žmogų.”

– Elena, 2015 m. Bali


 “Tai buvo mano antra “Kelionė į SAVE” – tobulas ir geriausias poilsis mano kūnui ir sielai, išsivalymas nuo sukauptų emocijų ir nuovargio, savo vidinio balso girdėjimas, abejonių ir baimių priežasčių supratimas, sielos švarumas po ilgo laiko, tobuliausias laikas su meile SAU, nuostabių ir nuoširdžių žmonių aplinka, mano brangiosios ir mylimos Giedre ir Milda – Dėkoju Jums!”

– Beata, Vilnius, 2015 m. Bali


 

 “Patiko turėti laiko pagalvoti ir su kitais žmonėmis pasidalinti savo jausmais ir gyvenimo patirtimi. Patiko įlysti į save ir atrasti bei pamatyti savybes, kurias noriu pakeisti. Patiko suprasti, kad esu dalis šito pasaulio ir mane PRIIMA TOKIĄ, KOKIA ESU!”

– Lidija, Čikaga-Vilnius, 2015 m. Bali


“Mano ilgai lauktas Balis… Kelionė sielos atgaivai ir apmąstymams… Savo minčių perkratymui ir surikiavimui į savo vietas… Kas aš? Dėl ko aš esu? Ar teisingai gyvenu? Kaip aš noriu gyventi? Kaip ir kodėl aš kartais elgiuosi taip ir ne kitaip su man brangiais žmonėmis? Išvažiavau kupina nerimo… mįslinga ir paslaptinga… Kas tas koučingas? Kas per Milda? Ir vėl man reikės “knistis” po mano vidinį pasaulį … Ir net nebūčiau pagalvojusi, kad mums pavyks. Pavyks ir man suprasti ir atskleisti paslapties šydą, kuris, kaip mano lūpų pūslelinė, nepaliko manęs ramybėje visą kelionę. Aš klausiausi, stebėjau ir ėmiau viską, ką galėjau pasiimti iš šios kelionės. Ir palieku Balį kaip salą, kurioje palieku savo juodą šleifą, kuris buvo apgaubęs mano pečius ir skleidėsi vis giliau ir giliau vis žalodamas mane labiau.

Dėkoju tau už tavo laiką, už atvirumą. Sau dėkoju už drąsą, kurios man labai trūksta. Linkiu sau, kaip tam bjauriajam ančiukui, pavirsti Gulbe ir būti savo gyvenimo Karaliene. Tikiuosi, kad mūsų keliai dar susikirs! Ir nebus gerai ar blogai – bus taip, kaip turi būti.”

– Vilma, Italija, 2015 m. Bali


 

“Tai buvo labai gili kelionė į SAVE. Leisti sau gimti, transformuotis ir užpildyti save begaline meile, šviesa, tyrumu, naujumu. Išmokti atverti širdį, mokytis visa širdimi, patirti visa širdimi. Priimti save, priimti ir paleisti emocijas su dėkingumu. O prie viso to šalis buvo verta to, kad ją aplankyti, pamatyti ir patirti. Išsipildė daug svajonių – pagyventi džiunglėse, miegoti lovoje su baldakimu ir kasdien medituoti.”

– Saulė, Vilnius, 2015 m. Bali


“Visada svajojau nuvykti į Balį, todėl, kai pamačiau skelbimą, net nesuabejojau – ši kelionė MAN! Ir neklydau! Tai – kelionė į, kurią galėjau leistis visiškai viena, tačiau tuo pat metu Balyje nesijausti vieniša!!!

Grupė nedidelė, todėl joje nepasimeta nė vienas. Joje būtinai atrasi bendramintį, su kuriuo tą dieną nori pagulėti pajūryje arba paklaidžioti Ubudo menininkų parduotuvėlėse, nuvykti pavakarieniauti į kitą miestelį ištirti vietinio turgaus gėrybes arba išmėginti “surfingo” pamokas! Ir, galiausiai, nejausdama jokios sąžinės graužaties, pasirinkti dieną praleisti viena medituodama prie jūros ir rašydama tai, ką jau seniai norėjai parašyti, bet niekuomet nerasdavai tam laiko…Tai viena nedaugelio tokių kelionių, kurios metu gali ramiai peržvelgti savo gyvenimą – kur eini, kas esi, ar nepaklydai. O Mildos užduodami klausimai bei seminarų temos, tarsi upės vaga sruvenanti tekmė, veda per slapčiausius tavo minčių užkaborius, išplaudama net mažiausią akmenėlį, nuskalaudama jį savo dėmesiu ir vėl lyg švelni tėkmė nuvilnydama tolyn. Kartais ta minčių srauto tėkmė tokia, kad išsiveržia per kraštus ir nuplauna skruostus. O tada ateina rytas ir pakyla Saulė, kuri šildo taip kaitriai, kad tu susivoki, kad ta Saulė ir esi Tu!

Esu dėkinga už šią patirtį ir galimybę susipažinti su Balio salos gyvenimu, kuris yra toooks ypatingas, kad nenusakysi žodžiais. Ir ši kelionės programa sudaryta būtent taip, kad spėji patirti viską! Viską ir net daugiau nei galėjau įsivaizduoti, kad ši sala galės man duoti: maisto skanumas, vaisių gausa, įkopto kalno viršūnė, įveiktos pirmos bangos ant banglentės bei pasididžiavimas savimi, kad tai padariau! O kur dar šventyklos ir vietinės dvasininkės palaiminimas, gilūs ir prasmingi pokalbiai Ubudo džiunglių naktyje šviečiant pilnačiai, maudynės baseine, jūroje, saulėlydžiai virš ryžių plantacijų ir dar daug įspūdžių, netelpančių šiame laiške…”

– Džiuginta, Vilnius, 2015 m. Bali


 

“Man kelionė buvo sunki vienok, tokia “darbinė”, bet užtat rezultatai neįtikėtini. Pozityvumo lygmuo net mane pačią stebina – pasikeitė mano kalbėjimo maniera, labai sąmoningai renku žodžius kuriuos vartoju, suvokiu kaip smarkiai programuoju savo ateitį. Aš įsimylėjau Ubudą, be galo man ten patiko, tiek džiunglėse, tiek pačiam mieste, žinau, kad dar ten grįšiu. Kelionės metu pasikartojau ką išmokau iš tavęs, sužinojau naujų dalykų, atradau naujų požiūrio kampų. Dabar esu beveik identiškoje situacijoje kaip prieš pusmetį, turiu galimybę pasitikrinti kaip užaugau. Aš asmeniškai gavau ko norėjau – išsivaliau smegenis ir atradau kur link turiu tobulėti idant pasiekčiau vidinę harmoniją. Sutikau galybę nuostabių žmonių ir pamačiau save ir savo baimes iš kito šono. Skaudėjo, bet buvo nuostabu.”

– Virginija, Vilnius – Filipinai, 2015 m. Bali

 

 

"Tu ESI daugiau nei ESI"
Rasa Šiekštelė