Diana Tumaitė

68330819_714469438993960_6011026100501610496_n

Kūrybiškumo pagrindai – viskas prasideda nuo mąstymo. Mąstyk plačiau.

“Kas aš?
Moteris per audrą kalnuose galinti iškepti Napoleoną nuostabiosios Audros jubiliejaus pasitikimo šventę organizuojančiai nerealiai merginų kompanijai. Ir nesvarbu, kad slenka purvai nuo šlaitų, kartu su Giedre ir Rasa bėgti per kiaurai permerkiančią liūtį į parduotuvę tortui reikalingų ingridientų, o grįžus į kalnų namelį net ir be kočelo Napoleono kepimą paversti paprasta šventės dalimi.
Ši istorija gerai nusako, kas aš – kai žmonės sako, kad yra problema, tiesiog klausiu ką reikia padaryti ir per kiek laiko. Imu ir gilinuosi tol, kol randu atsakymą ir kai galiu paprastai papasakoti mamai ar vaikams tai ką supratau, kokius atsakymus radau – tada dalinuosi su visais.
Mano užduotis supratus – pasidalinti: stebint – kaupti, analizuojant – dėlioti į lentynėles, sisteminant išlaukti, leisti bręsti išnešiojant ir tik tada … dalintis.
Šie metai man pačiai kupini staigmenų, kai pasaulis kalbina mane daryti tai, ką galvojau, kad jau nebedarysiu. Ilgai svarsčiau, ar esu pasiruošusi vėl žengti šį žingsnį? Nes virpės rankos ir balsas, kiekvieną kartą nerimausiu ir jaudinsiuos. Dvejojau, bet supratau, kad noriu kartu su Jumis kurti supratimus ir atradimus, praturtinančius kiekvienos mūsų gyvenimus. Tik kartu dalindamosios galime skleistis, ne keistis, o būtent – skleistis. Juk taip svarbu , kad kiekviena atsiskleistume ir dovanotume pasauliui savo unikalumą.
Atsiskleidimas – tai transformacija, kurios metu svarbu mąstyti su meile ir mylėti protingai. Apie tai yra šis ruduo ir su meile Šveicarijos Alpėse gimęs noras dalintis tuo ką gerai žinau ir daugybę metu darau virto programa, kuri padės atskleisti kūrybinio mąstymo pamatus. O netikėta pažintis su meilės kalbomis, kurių knyga jau dešimt metų manęs laukė lentynoje, sugulė į visai naują programą, kurios dėka daugybės metų darbo su žmonėmis patirtis virto supratimu, kaip svarbu suprasti kuria meilės kalba kalbame ir kodėl kartais tiesiog nesusikalbame… Man pačiai tai buvo atradimas. Šiuo atradimu dalinsiuos ir su Jumis.
Pradžioje visada yra žmogus – unikalus ir nepakartojamas. Tiesiog kartais reikia laiko jam atsiskleisti. Šis ruduo skirtas mums ir mūsų unikalumui atsiskleisti.”
Laukiu Jūsų,
Diana
68330819_714469438993960_6011026100501610496_n
Laimingas žmogus yra tas, kurio protas, kūnas ir siela harmoningi tarpusavyje! Per MANE išgirsk SAVE!
Giedrė Pukienė
20190829 DZIAUGSMO_GIEDRE-12