Minčių ir Emocijų Valdymo Praktinės Treniruotės su Diana Tumaite

Diana Tumaite (6)

Minčių ir Emocijų Valdymo Praktinės Treniruotės su Diana Tumaite

Nuo kovo 30 d., pirmadieniais, 18.30 – 21.00 val.

Versdamos kasdienės kelionės lapą po lapo, kartais atsiduriame situacijose, kai gaivinančio gėrimo puodelio gali nebeužtekti išlaikyti pusiausvyrą ir sutelkti mintis ties ketinimu pasiekti

tai, ką buvome numačiusios. Tačiau tiek mintis, tiek emocijas galima išmokti valdyti, todėl šios keturios treniruotės bus skirtos labai svarbiai raumenų grupei – mūsų smegenims treniruoti.

Pirmos treniruotės metu praktikuosime įvaldyti suvokimo žemėlapį, o po treniruotės mokėsime naudotis įrankiu, kurs padės mintis sufokusuoti ir aiškiai apibrėžti mūsų viduje esančius supratimus.

 

Antros treniruotės metu treniruosime savo dėmesį įvairiose situacijoje nukreipti ne vien tik į kalbėjimą apie pliusus ir minusus, bet ir į galimybių paiešką. Po treniruotės turėsime įgūdį kiekvieną situaciją matyti gerokai plačiau.

 

Trečiosios treniruotės metu mokysimės susikurti alternatyvas, o po treniruotės galėsime ne tik lengvai atpažinti, kur slypi alternatyvos, bet žinosime, kaip alternatyvas susikurti pačioms.

 

Ketvirtosios treniruotės tikslas – suprasti dėl ko apskritai darome tai, ką darome ir ką turime daryti, kad pasiektume tai, ko norime. Po šios treniruotės bus aišku, ko visi mes siekiame ir turėsime susidėliojusios trijų žingsnių planą, atsakydamos į klausimą „ką darome toliau?“.

Kam skirta ši programa – toms, kuriuos praktiškai pasiruošusios pamatyti savyje slypinčius ribojančius įsitikinimus, dažniausiai keliančius daug emocijų įvairiuose situacijose, o jei jau esate pasiruošusios keisti savo mąstymo įpročius, ši programa tikrai jums.

Praktinių treniruočių tvarkaraštis:

Kovo 30 d., pirmadienį, 18.30 – 21.00 val.

Balandžio 20 d., pirmadienį, 18.30 – 21.00 val.

Balandžio 27 d., pirmadienį, 18.30 – 21.00 val.

Gegužės 4 d., pirmadienį, 18.30 – 21.00 val.

4 treniruočių kaina: 150 Eur.

Vienkartinis apsilankymas: 50 Eur.

Registracija el.paštu: studija365@gmail.com

Registracija patvirtinama po apmokėjimo gavimo.

Vieta: “Studija 365”, V.Grybo g. 17, Vilnius

Treniruotes veda: Diana Tumaitė.

Diana yra profesionali andragogė, suaugusiųjų mokytoja (taip buvo Lietuvoje tokie laikai, kai universitetai ruošė ir tokių specialybių profesionalus) asmeninio augimo ir tobulėjimo srityje dirbanti virš 20 metų.

Dianos kuriamų programų vertė – praktinis pritaikomumas išlaikant visas intuityvias ir kūrybines praktikas, kurias Diana per 20 veiklos metų įvaldė mielai jomis dalinasi:

- Kūrybinio ir kritinio mąstymo įgūdžių lavinimas. Sprendimų priėmimo pagrindai pagal

E. de Bono efektyvaus mąstymo programas.

- Fenotipologija – kaip atpažinti žmoguje slypintį potencialą, pagal Mark Lučin

programą.

- Thetahealing giluminių įsitikinimų keitimo asmeninės konsultacijos.

Laimingas žmogus yra tas, kurio protas, kūnas ir siela harmoningi tarpusavyje! Per MANE išgirsk SAVE!
Giedrė Pukienė
20190829 DZIAUGSMO_GIEDRE-12