• Oro Joga_Saule
  Oro Joga su Saule

  Antradieniais ir ketvirtadieniais, 12.00 – 13.20 val. --- Tai nuostabi, harmoninga mankšta absoliučiai visiems, kurioje jūs ne tik išmankštinate visą kūną, bet ir pasikraunate energijos, sujungiate savo protą ir kūną į tobulą visumą. --- Oro joga apjungia tradicines jogos pozas su pilates pratimais ir fizine veikla ore. Su jogos juostos pagalba, kai kurių pozų ir pratimų atlikimas yra palengvinamas arba atvirkščiai – pasunkinamas. --- Judant ore jaučiamas aktyvesnis giliųjų raumenų, ypatingai juosmens, nugaros ir galūnių darbas, o elastinga juostos medžiaga leidžia išlaikyti lankstumą ir judrumą. --- Užsiėmimo kaina: - vienas kartas – 20 Eur - perkant 8 kartų abonementą – 15 Eur --- Užsiemimui būtina registruotis el.paštu: www.orojoga.lt --- Vieta: “Studija 365″, V.Grybo g. 17, Vilnius

 • Stovykla (4)
  "Studijos 365" - Vasaros Stovykla Moterims

  Rugpjūčio 19-23 d., Vilniaus r., sodyboje ant ežero kranto, “Karvio dvaras” Unikali “Studija 365” Vasaros Stovykla Moterims. --- Jeigu esate pakeliui į savo SAVIREALIZACIJĄ. Jeigu norite gyventi MOTERIŠKOJE energijoje. Jeigu norite atrasti balansą tarp santykių, šeimos, veiklos, kūrybos ir laiko SAU. Jeigu karjeros siekti norite MOTERIŠKAI, versle suktis MOTERIŠKAI, veikti harmonijoje su savimi ir Visata. Jeigu norite dar geriau pažinti SAVE. Esate laukiama. --- REGISTRACIJA el.paštu: studija365@gmail.com Registracija tvirtinama po apmokėjimo. Sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusioms.

 • счастье - Copy
  Paskaita: Kaip pasiekti energijos pilnatvę? su Natalija Balinskaja

  Rugpjūčio 28 d., trečiadienį, 18.00 – 21.00 val. - Paskaita: Kaip pasiekti energijos pilnatvę? su Natalija Balinskaja --- Kur dingsta jūsų energija; Kaip nutraukti energijos nutekėjimą, užlopyti skyles, pro kurias jūsų stebuklinga energija dingsta be žinios; Kaip nustoti pačiai siurbti energiją iš kitų žmonių, o išmokti ja pasikrauti savarankiškai; Kaip sekti jos lygį ir nešvaistyti veltui tokio brangaus turto. --- Paskaitos kaina – 20 Eur. --- Būtina registracija: studija365@gmail.com Galutinai registracija patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusiems.

"Tu ESI daugiau nei ESI"
Rasa Šiekštelė
30728512_10156307164448029_8185838926053769216_n